Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ouija táblán, a végeztünk a...

Ouija táblán, a végeztünk a beszélgetéssel pontosan hogyan zárató le a tábla?

Figyelt kérdés
Mert olvastam, ogy a végén mindig a "viszlát" vagy "Viszontlátásra" feliratra kell húzni az idézőnek a planchette-t. Ezután le kell venni a táláról, és véletlenül se szabad rajtahagyni. De elég ennyi, vagy komolyabb művelet kell a lezáráshoz?
2012. aug. 11. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Utána még ketté kell törni a táblát, elrejteni az ország 4 sarkába és elégetni.

Ló Szabolcs, kísértetológus

2012. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt meg találhatod a használatát: [link]


"Zárjátok le a táblát; ez egy fontos lépés! Ha végeztetek az üléssel, csúsztassátok a mutatót a táblán lévő „viszontlátásra” feliratra, és vegyétek le róla a kezeteket."

2012. aug. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg egy kis hellyesírási tudás sem árt mert nem mindegy ha viszát vagy viszlát lessz azon a táblán:)
2012. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! Tudom hülyén hangzik a következő kérdésem, de inkább belemegyek a részletekbe, minthogy félreértsem...:D szóval van ez a szabály: "e egy kérdést csak EGYSZER tégy fel! Ne kérdezgesd újra és újra ugyanazt, arra a válaszra törekedve, amit kapni akarsz. Egyszer tedd fel a kérdést, és fogadd el a megadott válaszokat." Na mármost, ha felteszek egy kérdést, de arra nem jön válasz még percek múlva sem, akkor megismételhetem még egyszer? mert ez a szabály számomra ezt jelenti: pl.: ha megkérdezem, hogy holnap napos idő lesz-e? (mondjuk nem teszek fel ilyen hülyeséget, de most példának jobb nem jutott eszembe:D ) és a Szellem azt válaszolja, hogy nem, és én csak azért is felteszem újra a kérdést, hogy: "de biztos, hogy holnap nem lesz napos idő?" csak mert én pl. naposat akarok. Ezt így értem, hogy ilyet nem szabad! de ha egyáltalán nem válaszol, és nem is történik semmi, akkor megismételhetem a kérdést?
2012. aug. 12. 22:28
 5/6 vircsu14 válasza:
Azért nem lehet vagyis inkabb nem ajánlatos ugyan azt kerdezgetni mert a a megidézett ideges lessz es rossz sulhet ki belole amikor idezel nagyon nagy erot kap a szellem es ki tudja hogy mire kepes!!! :)
2014. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Theorist válasza:

Elmondom, hogy mivel lehet lezárni:



.............................Lakattal

2016. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!