Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan képes olvasni a gondola...

Hogyan képes olvasni a gondolatokban?

Figyelt kérdés

[link]


Ti próbáltátok már?



2012. aug. 15. 12:53
 1/8 anonim válasza:
Nem olvas a gondolatodban :DD ha kivontad a szából a számjegyek öszegét, egy olyan számot kapsz aminek a számjegyeinek az öszege pont 9. Ésa ha megnézed 9 öszes szorzatánál 9;18;27;36... ugyanaz a jel áll,és a gömb is ezt fogja mutatni ennyi
2012. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Természetesen NEM OLVASSA a gondolatokat!!!


Ha az elöirt számolást elvégzed, akkor MINDIG 9-cel osztható számot kapsz - és az adott játékban az összes ilyen szám mellett UGYAZ a szimbólum van. Ha újra inditod, akkor a jelek más sorrendben vannak, de akkor is a 9 többszörösei mellett ugyanaz áll, amit a gomb "kitalál"


Ez általános iskolai számtan - és nem csoda.

2012. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 x) ***** válasza:
ha kivontad a számból a számjegyek összegét, egy olyan számot kapsz aminek a számjegyeinek az összege pont 9. És a ha megnézed 9 összes szorzatánál 9;18;27;36... ugyanaz a jel áll,és a gömb is ezt fogja mutatni. (Nem biztos hogy így van, nem ellenőriztem le de ezt az elfogadható magyarázatot találtam csak. Viszont nem természetfölötti ereje van, csak egyszerű matematika)
2012. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De a gömb nem mindig ugyanazt a jelet mutatja!
2012. aug. 15. 13:30
 5/8 x) ***** válasza:
Mert a jelek is folyton változnak, nem mindig ugyan az a jel van egy számnál. De 9 többszöröseinél mindig egyforma jel van.
2012. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
43%

Háháhááá :D:D

itt játszadoztam vele, hogy mikor rontja el ez a gömb a gondolatolvasást :'DDDDDDDDDDDDD

amíg 9 szorzataira gondoltam kiadta rendesen de mikor 46 jött ki már elbaszta :D xd

olcsó játék hülye gyerekeknek...

joo időtöltés elgondolkoztatni egy embert :D:D

anyám borogass -.-

2012. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért NEM mindig egyforma jelet mutat, mert akkor mindenki hamar rájönne, hogy mi a csalás.

De EGY játékon belül (amikor egy számra gondolsz), akkor abban az ÖSSZES 9-cel orsztható számnálugyanazt la´thatod.


Az utolónak meg: nem ártana, ha elolvasnád, hogy MIT kell számolni - ugyanis ha rendesen számolsz, akkor MIDNIG a 9es vagy a többszöröse lesz az eredmény.

2012. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6. 46 - (4+6) = 36, az meg osztható kilenccel.


Viszont ha neked az eredmény lett 46, akkor rosszul számoltál.

2012. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!