Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet hogy csak Én létezek?...

Lehet hogy csak Én létezek? Te is Én vagyok?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, hogy mi van akkor, ha Istenből egy van és mindenki az. Egy ember leél egy életet, aztán a következőt a reinkarnációs sorban és végül amikor visszamegy a lélek a nirvanában, újbólkezdődik, de most egy másik ember lesz. Azaz ugyanazt az univerzumot egymás után végigéli az összes ember, de közben mindenki ugyanaz. pl X ember végigéli és egyesül istennel a lelke útja végén, majd ismeét elkezdődik az egész és később ő lesz Y ember. Ekkor mi úgy érezzük, hogy X & Y az különböző ember, beszélünk egymással, de valójában az is Én vagyok és ugyanaz az ember. Ugye az idő relatív, így mikor egy lélek visszaadódik Istenhez újbólleszülethet és ugyanazt az utat járja végig. Azaz mindannyian akik ezt olvassátok Én vagyok. Na, ehhez mit zsolsz ?
2012. okt. 4. 19:33
1 2 3 4
 1/33 chrishu ***** válasza:
90%
Szállj ki a testemből. Szállj már ki!...
2012. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Én Én vagyok, Te meg Te, ennyi.
2012. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
63%
Ha én te vagyok, akkor elég hazudós vagy:) Te hiszel Istenben és az újjászületésben és az ehhez hasonló dolgokban, én viszont nem. Akkor máris nem lehetek te, mivel én nem fogok reinkarnálódni:D
2012. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

"Azaz mindannyian akik ezt olvassátok Én vagyok."


Azt, hogy nem vagy komplett :-) Viszont ezen, most nem sértődhetsz meg, hiszen én Te vagyok. Hehe:)

2012. okt. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
In Lak'ech = ÉN egy másik TE vagyok :)
2012. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
kozel jarsz az igazsaghoz.:) csak igy tovabb!
2012. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem értitek a kvantummechanikát banyek -.-
2012. okt. 4. 19:51
 8/33 chrishu ***** válasza:
Te meg nem értedc a Loúlógiárt. Most én is kezdjek el itt pattogni mint a kockacukor?
2012. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 chrishu ***** válasza:

*érted

*Loúlógiát

2012. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Ez felejtsd el, ez hülyeség. Az ember mikor leszületik a földi síkra akkor szabad akarattal születik. Pár nagyobb dolog, esemény az életében elvan döntve, de mindvégig azt csinálunk, amit akarunk. Mind egyéniségek vagyunk, és mivel mind egyéniségek vagyunk így mondhatjuk azt is, hogy egyformák vagyunk.
2012. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!