Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Beválik-e a szerelmi kötés...

Diablo22 kérdése:

Beválik-e a szerelmi kötés vagy csókos varázslat?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. Már lassan három hónapja szerelmes vagyok egy 28 éves, elég testes fiatalemberbe, de fogalmam sincs, hogyan érjem el, hogy belém szeressen. Úgy gondoltam, bevetem a szerelmi mágiát, hogy magamba bolondítsam. Szerintetek van esélyem rá, hogy belém szeressen, ha alkalmazom rá a szerelmi kötést vagy csókos varázslatot telihold idején? Vagy az egész csak egy nagy kamu, hogy sikerülhet a dolog?

2012. okt. 8. 14:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%

Persze hogy sikerülhet. Legyél 80-as szintű Paladin, elő a varázspálcikát, és hókuszpókusz :D


Aladár jósnő

2012. okt. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 chrishu ***** válasza:
36%
Én egy Atlntiszi Fényjáró vagyok, sugározom hozzád a vonzerőt. Ne legyél lila vagy fekete ruhában mert az taszírja a mágiát, viszont a fehér szín erősen vonzza.
2012. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 chrishu ***** válasza:
0%

*Atlantiszi

*taszítja

2012. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%
A "Diablo22" névvel elárultad, hogy kamu a kérdés :) Máskor vedd le a neved a kérdéskiírás elött.
2012. okt. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én azon gondolkozom, hogy ha létezne és be is válna a kötés, akkor logikusan belegondolva te neked kéne szolgáltatni a szükséges energiát a saját készletedből, így a te egészségi állapotodra fog a legjobban kihatni. Szóval szerintem minden szempontból a fekete mágia keretein belül tervezel, ezért lenne hülyeség kipróbálni.
2012. okt. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
LOLFAG!
2012. okt. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Aki még nem tudná, a Diablo22 felhasználónévnek semmi köze ahhoz, hogy kamu e a dolog, avagy sem. Attól, hogy lefordítva azt jelenti Ördög22 még nem árulja el, hogy hiszek-e vagy sem a szerelmi kötésben, mivel egyszer már próbáltam, és 95%-ban be is vált, ugyanis kevésen múlt, hogy az akkori kiszemeltemmel ennek segítségével összejöjjek. :)
2012. okt. 9. 07:57
 8/18 anonim ***** válasza:
4%

Kamu hát. Ha működne és bárki ilyen könnyen alkalmazhatná is, akkor például nem futkozna az utcákon ennyi kétségbeesett szingli. Az ilyen csodaszerek csak hamis reményt adnak.

Egyébként nehezemre esik elhinni, hogy valaki őszintén hisz ebben az egészben.

2012. okt. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én kevésbé, de hiszek ebben, sőt a fekete mágia átok-részében is. Én már átkoztam meg embert úgy, hogy majdnem elvágta egy autó vagy a flexkorong is kis híján levágta a kezét....
2012. okt. 9. 12:49
 10/18 anonim ***** válasza:
Aha... nem sok eszed van ezek szerint.
2012. okt. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!