Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Gonoszak vagy csak ez van?...

Gonoszak vagy csak ez van? Két személy akik állandóan keresztbe tesznek a munkahelyen. Jó lenne rájuk egy kis laza átok vagy valami, hogy végre vége legyen.

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Az átokkal nekik is fogsz ártani, de magadnak még inkább. Hagyd a fenébe, így vagy úgy visszakapják, és ha szerencséd van te is látni fogod.
2012. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én elátkozom őket neked, ha írsz privátban. Ingyen csinálom, mivel nem nagy fáradtság.
2012. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak balesetnek tűnjön.
2012. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha lássák, hogy idegesít akkor még csak azért is csinálják. A bosszú nem szül jót, mert mindig visszaüt, te még csak azért is legyél kedves velük és talán így majd megszégyelik magukat. Az jobban fogja őket idegesíteni mintha látnák, hogy téged bosszant. Sajnos nagyon sok a rosszindulatú ember a mai világban, ne válj te is azzá.
2012. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát az átok vissza ütésétől félek,lehet,hogy inkább nem kéne átkozni.Köszi a biztatást,megpróbálok kedves lenni,de nem tudom menni fog e,mert legszívesebben pofán csapnám őket.Akinek írhatnék priveben te tényleg tudsz átkozni?mást is tudsz?Pl.jósolni?vagy ilyesmi?
2012. okt. 12. 19:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha én átkozom el őket, akkor rám száll vissza az átok, de én ki tudom védeni, szóval nyugodtan fordulj hozzám. Halál átkot nem vállalok.
2012. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Halálát nem is kívánnám senkinek.Annyit kérdezhetek,hogy hogyan történik az átok szórás?Kell az én és te személyes találkozásod?Még nem vagyok tájékozott ebben a témában.
2012. okt. 12. 19:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak a két ember teljes neve és életkora kell.
2012. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos, talán az lenne a legjobb ha kicsit jobban kiállnál magadért, hidd el ők is meg fognak lepődni ha beszólsz nekik, hogy: na jó itt a vége és ne tobább. Betelt a pohár, olyan büdös pofont lekeverek mindjárt, hogy a fal adja a másikat! Mit képzeltek ti magatokról. Minél hangosabban teszed annál jobb. Minél több ember hallja annál jobban elszégyenlik magukat és a jövőben hozzád sem mernek majd szólni, nehogy megint beégesd őket. Ezután, csak hogy tudják hol a helyük, néha mikor elmész melletük fenhangon kérdezd meg: na mi van mit nézel? Egy szó sem fog kijönni belőlük. Persze ezt csak azután javaslom ha a szép szó már nem elég, de mint a kérdésből már kiderült ezt huzamosabb ideje csinálják, úgyhogy jöhet a "B" terv.
2012. okt. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
rendszerfelállítással lehet kideríteni, hogy pontosan mi a bajuk, és elintézni azt.
2012. okt. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!