Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit csinál egy jelgyógyász?

Mit csinál egy jelgyógyász?

Figyelt kérdés
Ezo.tv-n láttam.
2012. okt. 22. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom hogy én mit csinálnák vele.Beléje rúgnák úgy hogy belgyógyászhoz kellene fordulnia!Kicsit túl sok már a szélhámos!A Kádár rendszerben az ilyen szélhámosokat a TV ellehetetlenítette, most meg elősegíti minél több embert csapjanak be!
2012. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én (nem a napi politikában használatos értelemben) liberális vagyok. De az ilyen műsorokat, pláne önálló csatornákat csak úgy engednék, hogy mindenki számára egyértelmű legyen, hogy ez csak a szórakoztatóipar része. Nem több, mint egy bűvészmutatvány, egy kabarétréfa, stb. Csak sajnos sok hülye ember, akkor is erre költené a pénzt, ha nincs, s beszopna minden hülyeséget.
2012. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meggyógyítja a beteg jeleket. Pl. ha felmegy a jeled cukra, ad neki cukorszirupot.
2012. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelgyógyász?????? Betojok mik vannak... Már a tisztánlátó meg tisztánhalló is kiverte nálam a biztosítékot.
2012. okt. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyógyítja a jeleket.
2012. okt. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mit csinál a jelgyógyász? Lásd a válaszokat:

Átver másokat, elszedi a pénzüket, médiában bohóckodik, és hiszékeny embereket igyekszik behálózni, mert belőlük él.

Ezt csinálja.

2012. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a jelgyógyászok közelébe se érnek a szellemológusoknak!
2012. okt. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A jelső szerveket érintő egészségügyi problémákkal foglalkozik.


Ignoramus

2012. okt. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!