Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki rendelt varázsbabát?

Valaki rendelt varázsbabát?

Figyelt kérdés

Hatásos?Szerelmi varászlatra rendeltétek?Működik???

Mennyi nap kellett,hogy kifejtse a hatását?

Jobb mint egy mágusnál vagy jósnőnél végzett szerelmi kötés?Sokalljátok az árát?

[link]

Ezen az oldalon lehet rendelni. Továbá: ezen az oldalon tudok olyan segítséget is kérni,hogy valaki kevés pénzért csinál nekem szerelmi kötést tehát enm fix összeg hanem én annyit adok ammennyit tudok,de biztos,hogy működni fog...Nem vagyok kívácsi a szkeptikusok véleményére! Csak olyanok írjanak akik érintettek a témában!:)



2012. okt. 22. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Ők sajnos nem tudnak válaszolni, ugyanis le vannak kötözve.

Mondd, hogy ez csak vicc.

2012. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Varázsbaba de jól hangzik :-)nekem az aranyhajbaba jut eszembe róla képzeld olyan hosszú haja van, hogy a földet éri kis szőke ilyen arany színű haj szálak vannak a hajában és ha nap sugarai rá sütnek szinte szikrázik nagyon aranyos baba rendeltem is az u.húgomnak egyet! De amiről te írsz azt nagyon csúnya dolgokra használhatják!:-)nem?
2012. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Hát én mikor ilyet rendeltem, akkor a dobozban amit küldtek nem baba volt, hanem egy papír, amire azt írták "Köszönjük a vásárlásod! Reméljük legközelebb is átverhetünk!"
2012. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerelmi kötést én is tudok neked küldeni, meg vudu átkot is, 5000 Ft/db+postaköltség.
2012. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?Te tényleg ilyen hülye vagy?
2012. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Én rendeltem varázskisbabát,ami szembe pisilt.:(
2012. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahj te butus az a pisilös baba ha 18 elmúltál ilyennel ne dicsekedj mert jön ám érted pedomaci és ahova visz szappannal játszanak nem babákkal...XDXDXD
2012. okt. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zsizsik666 ***** válasza:

Mi a rák ez is? 13 ezerért akarnak valami gyökérséget neked eladni, ember!!!

Én nem vagyok szkeptikus, de ez átverés.

Szegény nagyanyámat b@szták át ilyen varázskővel, arról is ilyeneket írtak, csak ő már kicsit szenilis volt és elhitte. Nem, nem működik.

2012. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy busójárásról leselejtezett kicsit pernyés bábu, nem nagy cucc.


A varázsbabfőzelék na az már valami! 10000EUR/gramm akciós áron megkóstolható.


László jósnő

2012. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!