Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mennyi idobe tellik h elsajati...

Mennyi idobe tellik h elsajatitjuk a hydro - es pyrokinezist kezdo szinten napi 1 ora alatt?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ettől függ. Agyban dől el elsődlegesen, hogy tényleg akarod-e, hiszel-e benne. Ezek után gyakorlás, gyakorlás és gyakorlás után, még ha eleinte nincs eredménye, a végére összejöhet.
2012. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Előző,te ezt most komolyan írtad neki?

A legvalószínűbb az örökkévalóság intervalluma.

2012. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hisze elegge benne, meg akarom tanulni, de kb mennyi ideig tartanak ? azt hallottam par ev..
2012. nov. 4. 22:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Vízhálózattal, öngyújtóval 1-2 perc.
2012. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elötte nem árt elsajátítani az alap gyakorlatokat, meg kialakítane egy egyensúlyt magadban, utána már gyorsan megy:)
2012. nov. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És mit kell gyakorolni hogy ez működjön, nem vagyok okkult dologban otthon csak kíváncsi lennék.
2012. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a telekinézist sajátítanám el, nekem jelenleg az megy, de nem is vágytam többre. Dolgok mozgatásával tovább lehet lépni ezekre a szintekre. De ez csak egy lehetséges út.
2012. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolsonak: enugy tom h ezek is a tk hez tartoznak, mert a tk a dolgok mozgatasaval foglalkozik, a hydroKINEZIS meg kimondottan a viz mozgatasa.. de nem tom h h kezdjek neki.. :(
2012. nov. 5. 22:26
 9/11 anonim válasza:
Nos, leggyorsabban talán fémtárgyakkal lehet eredményt elérni és pl. homlokon megtartani, mozgatni evőeszközöeket ilyesmit. Vizet, tüzet manipulálni annyira összetett, hogy arra születni kell...nem feltétlenül említeném Mózest és más bibliai személyeket, ha olyan sok ember meg tudná tanulni, tele lenne velük a történelem, viszont a fémtárgyakkal lehet gyors eredményeket elérni. Tudományos háttere, mert ugye sokan gúnyolódnak, az, hogy az agy is bocsát ki elektromos jeleket, melyet kísérhet mágnesesség is természetéből adódóan, tehát ezt lehet akarattal manipulálni.
2012. nov. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A romák jól tudnak színes fémet manipulálni.
2012. nov. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!