Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy ez a fórum a Szcientológia egyház hirdetéseitől fröcsög?

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 11:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én csak 1 hirdetést láttam. Mellesleg letojom, mert nem érdekelnek a vallások.
2012. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem szalonképes...
2012. nov. 6. 11:15
 3/21 anonim ***** válasza:

mar mas is megkerdezte par nappal ezelott...igen nekunk is feltunt...es most mi a teendo?:)

Aki hulye az reklam nelkul is odatalal, aki meg nem , annak ugyanolyan reklam, mint a tobbi.

2012. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

A reklámok nagyrészt mindenkinek változóak, függnek attól, hogy milyen oldalakra szoktál rákeresni. :) (Mikor az amerikai utamat terveztem, sok ilyen keresésem volt google-ben, akkor itt is állandóan San Francisco Pass-ok, meg ilyesmik jelentek meg a reklámok között. Döbbenet. :D)

Egyébként igen, pár szcientológiai reklám sajnos nekem is megjelent, de azért nem árasztotta el az oldalt.

Ettől függetlenül idegesít, semmit sem akarok tőlük.

Sőt, a reklámok úgy általában idegesítenek...

2012. nov. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én hányok tőlük, de gondolom a gyk úgy van vele, hogy a pénznek nincs szaga. És tuképpen igazuk van, bevétel, ezért működik. El kell viselnünk, ahogy a TV reklámokat is a filmek közepén. :(
2012. nov. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én tettem fel a böngészőbe AdBlocker-t, és semmi reklámot nem látok azóta.
2012. nov. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Csatlakozzatok a reptoidákhoz.
2012. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Adblock, porblem solved. Aki erre is lusta, az nézze csak tovább a hirdetéseket. Aki meg hirdetni akar és megfizeti a helyet, miért ne tehetné meg?
2012. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
AdBlock van a böngészőmön semmilyen reklámot nem kapok sem itt, sem más oldalakon (még felugrókat sem). Imádom!
2012. nov. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

1. Ez nem fórum.

2. A Google Ads nevű misztikus és fantasztikus szervezetről nyilván még nem hallottál. Ez egy hirdetési rendszer, van aki fizet azért, hogy a reklámja megjelenjen, van aki pénzt kap azért, hogy reklámok jelennek meg a saját maga által készített honlapon. A szcientológusok nem a szegényebb emberekhez tartoznak, van pénzük hirdetni, ez az oldal pedig a reklámokból tartja fenn magát (és a moderátorokat).

Rakd össze a képet.

2012. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!