Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehetne az Istentudatom...

Hogyan lehetne az Istentudatomat emelni?

Figyelt kérdés
Egyik Kovács andrás táltos tanítványa, azt mondta hogy nem elég magas az Istentudatom. Pálcával kimérte, csak 27%. Amíg nem lesz legalább 75%, addig nem enged vele együtt meditálni. Hogyan emeljem meg ?
2012. nov. 18. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igyál jó sok alkoholt.
2012. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Míííííííííííííí ván?
2012. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Zsizsik666 ***** válasza:

Ezek a mai táltosok! Inkább táltos paripának lennének jók.

Istentudatot emelni: "Van isten" mondd el napi 666-szor, ez napnégyzet száma, aztán rajzolj a szekrény háta mögé egy nagy kék 3 szöget. a padlóra egy piros kört, állj bele, öltözz fel istennek, jézus.ruhában, írd egy cetlire, hogy: "isten vagyok!!!" és emeld fel, mindig megasabbra, és magasabbra, ha lehet menj a padlástérre is vele meg a háztetőre is. Nekem így sikerült!

2012. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Na lőd le magad
2012. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Inkább csak trükközz, fordítsd meg a két számot, így kapsz 72%-ot. Onnan már csak 3% hiányzik, talán elnézi a táltos bácsi :)
2012. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Olvasd a Bibliát.
2012. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Pálcával ?XD Ez ma az első kérdés, amin tudtam nevetni.
2012. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Elektronmaghéj19 ***** válasza:
Amikor nem néz oda, törd le a pálca tetejét. Így ha a pálca pl . 100 cm volt, fehér színű, az istentudatot meg pirossal jelezte, és a tetejéről letörsz 64 cm-t, akkor a pálcának 75%-a lesz piros. Én is így csináltam, azóta táltos lett belőlem.
2012. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 slobelt ***** válasza:

Szerintem leginkább meditációval, imával, és az emberek iránti önzetlen szeretettel.(ami nem nagyon könnyű, de menni fog.)

Légy irgalmas azokkal szemben akik elesettebbek nálad, és segíts nekik. Kérd Istent, univerzumot, vagy buddhát, hogy adja át neked a szenvedésüket. Persze ezt is tiszta szívből kell kérni.

2012. nov. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

a kovács andrás nem táltos, kezdjük azzal.

Istentudatról meg aki beszélt neked az se mondta el hogy mit ért alatta.

Ezzel nem megyünk semmire, ugye te is tudod.

2012. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!