Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Beleszerettem valakibe, akibe...

Beleszerettem valakibe, akibe nem lenne szabad. Hogy szerethetnék ki belőle?

Figyelt kérdés
Van olyan varázslat, ami segítene, vagy bebeszéljem magamnak, hogy "nem szeretem" meg ilyenek?

2012. nov. 19. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
lépj be a francia idegenlégióba, ilyenkor ezt teszik
2012. nov. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem erre nincs megoldás, csak az idő.....amúgy meg attól függ hogy miért nem szabad??
2012. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha beleszerettél akkor valamit érzelmileg meg kell vele tapasztalnod. ha menekülsz az érzelmeid elől akkor nem fogsz tudni tovább lépni
2012. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hallgass a szívedre, és ne fékezd magadat.

az életet megélni kell és nem menekülni előle!

zúzzzááássss

2012. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kettes, ha mondjuk minden nap látja sokra megy az idővel... Továbbá aki varázslatokban hisz hisz a szerelemben is, ergó beleszeret mindenkibe, mert naív és önismerethiányos, mint állat és persze gyerek. Varázslat? Önismeret-fejlesztés! Az a te varázslatod, kedves kérdező. Komolyan.
2012. dec. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sokra mentem az utóbbi válasszal, mondhatom. Amúgy varázslatokban nem hiszek, de ha esetleg mégis segítene, akkor talán...
2012. dec. 4. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!