Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van ilyen? Hol?

Van ilyen? Hol?

Figyelt kérdés

Boszorkányiskolát vagy nemsokára induló tanfolyamot keresek magyarországon.

Lécci ne trollkodjátok el!!


2012. nov. 23. 16:06
1 2 3
 11/24 Zsizsik666 ***** válasza:
66%

Bláááááá, az amit a 9. írt, oda, de látom egy és ugyanaz:S

Nem kevés pénz, hát ha a kérdező meg 9, szülei tudják fizetni, hajrá! Nekem egy ratyi szendvicset nem bírtak kifizetni, meg a könyveket sem, nemhogy ilyet.

2012. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%

:DDD zsizsik én nem tanulok ezoterikus dolgokat:DDDD

fodrásznak tanulok:DDD

csak a suli neve griff...

és mindenki azt hiszi, hogy valami boszorkányképző....:D

amúgy vettem a fáradságot és csak rá kerestem az ilyen sulikra az előbb....

2012. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Zsizsik666 ***** válasza:
49%

Jó neked, engem kajak oda akartak küldeni! (Gondolom tök béna vagyok mindenhez és azért xD)

Azóta sem tanulok tovább, eü.-s leszek OKJ-n,azt hiszem, de abban tuti nem fogok dolgozni:D szóval aztán meg semmi, mert meg is mondták, hogy ratyi vagyok, és csak ebben a pénzes boszorkányiskolában tudnak elképzelni. Ez olyan ratyi heylzet :/

2012. nov. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
53%

különben nem egy olyan horribilis összegű tanfolyamok ezek.

A kérdés az,hogy van e értelme annak,hogy elinduljon az ember egy ilyen tanfolyamon.

Sajnos a többnyire csaló jósok és kuruzslók miatt már nem igazán van ennek értelme:S...(tisztelet a kivételnek)

ha nekem a kezembe adnak egy jóskártya paklit én is simán kivetem a jövőt vagy legalább is egy töredékét akár kinek de legyen akár tea vagy zacc abból is jósolok ha kell az ezo tv-sek nagy részének a "képességeivel"rendelkezem,mégsem kérek pénzt érte...ehhez nem kell nagy tudomány...bár tény az alapokat tudni kell bár vannak akik alapból rá éreznek a dolgokra:)

2012. nov. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Zsizsik666 ***** válasza:
45%

Hát nem horribilis összeg, ha van házad, kocsid, nem akarsz majd lassan olyan 5 éven belül családot, mert ha nem támogat senki, azért nehéz azt a pénzt is kiadni :S

Munkát meg vagy találsz mellette jó pénzeset, vagy nem. Érettségivel meg pl. mit? Sarki nő? xD Na, azt azért már nem. Nem is mindenki lakik közel, szállás is kell, na azt a legnehezebb megoldani:s

2012. nov. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Zsizsik... vedd be a gyógyszered :D
2012. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Malats ***** válasza:
100%
Vagy tekerjen egyet :D
2012. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Zsizsik666 ***** válasza:

Tekerjük, tekerjük. Csak ez halál komoly, hogy odaküldött a ratyi oszifőm meg igazgatónőm! :S

tudom, hogy hihetetlen, nekem is az volt.Mondták, hogy milyen jól tudok jósolni, szerintem meg tök ratyi voltam, alig makogtam valamit, de szerintük meg fejleszteni kéne ezt xDDD.

Énis majd' besz@rtam ezen.

2012. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Malats ***** válasza:
Úgy esik hogy megesik néha :D
2012. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Zsizsik, nem tom mire csúsztál rá, de adjál!
2012. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!