Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szellemlátó képességgel az...

A szellemlátó képességgel az őrangyalokat/őrangyalom is látom?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 22:17
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt túlmisztifikálni. Nekem sok látó ismerősöm van mert olyan környezetben nőttem fel ahol senki nem kételkedett pl szellemvilág létezésében. Önmagában azt kijelenteni hogy csak anyag van és csak anyagi világ az butaság és érvként sem elfogadható. Mi alapján indulnak ki ebből? Ez olyan mintha én azt mondanám hogy márpedig a Mount everest nem létezik mert én még soha nem jártam ott. De nem teszek ilyen kijelentést mert attól még hogy nem láttam attól még tudom hogy van, mert sokan jártak arra, pont ezért készülhetett térkép is arról a tájról stb, persze hitelesebb ha valaki saját szemével látja.

Na mindegy visszatérve: egy látó egyszerűen megtudja mondani hogy milyen fizikai bajaid vannak és bele lát az emberbe pl hogy "5 éves korodban kificamodott a bokád" Először ez kicsit ijesztő lehet. Az ő véleményük alapján elég ok embernek ki van nyílva a 3. szeme (és egyre többnek manapság), de próbálják elnyomni. Pl mikor valakiben az intuíció felerősödik, de az ember nem törődik vele sőt elnyomja. Tehát ha az emberek ezt nem nyomnák el hanem figyelnének a 'belső hangra' akkor teljesen máshogy élnének.

Lehet fejleszteni különböző gyakorlatokkal, meditációkkal de sokat segítene ha elkerülnék az emberek a 3. szemet elnyomó dolgokat. Ilyen a média (hírek, 'butító' műsorok), a fogkrémben található fluor. Amúgy a szintetikus fluor be is van tiltva sok helyen, Mo-n persze nincs, úgyhogy figyelni kellene hogy természetesebb fogkrémet használjanak az emberek.

2012. dec. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:

Ez amit írtál számomra mind rizsa! Olyan dolgok történtek velem amitől felakasztanád magad! Kopogás a szekrény mögött, a falon felszaladó hang és nincs ott semmi és nem volt alvásparalízis se. Nah de ez csak pár kis részlet. Ha kiváncsiak vagytok rá itt van leírva Owerworld néven. [link] Egyszer véletlen belenéztem egy kollégám szemébe és egy pillanatra elsötétült minden. Mintha éreztem volna őt belülről. De ez is csak egy részlet.

Nem érdekelnek más látók, médiumok meséi. Nagyon sok a kókler köztük. Ha én úgy érzem felkészültem a dolgok fogadására, akkor felkészültem. Magam akarom tapasztalni és nem mástól hallani. Úgyis mindenki azt mond amit akar.

2012. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim válasza:
Nem elhinni akarom a dolgokat, nem beképzelni meditációval, vagy hasonló, egyszerűen látni és kész.
2012. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Már érkezett válasz erre hogy hogyan kell. De ha te úgy képzeled el az egészet hogy másnapra wonderland-ben ébredsz akkor tévedsz. Mert úgy tűnik mintha azt hinnéd hogy csak az van amit látsz. Márpedig az ilyen személyek akik kijelentik hogy nem hisznek semmiben azok nem is fognak érzékelni semmit.
2012. dec. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Ez a tipikus materializmus. "csak az van amit látok" jah és "az se valódi". Kb mindig önmaguknak mondanak ellent.

azt mondod hogy annyira durván megmagyarázhatatlan dolgokat látsz hogy senki nem tudja megmagyarázni és kb semmi részletre nem térsz ki stb. szóval vagy legyél konkrét és őszinte és normális vagy kussolj. köszi.

2012. dec. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
tinik által írt szellemes sztorik nem érdekelnek. Te most komolyan úgy képzeled hogy szellemek csak akkor vannak ha te látod a saját szemeddel? Ez logikus de már milliószor lett írva jó példa. Én sem hiszem hogy létezel mert még soha nem láttalak. Amúgy még ettől is egyszerűbb a helyzet. Meg sokkal jobb példák vannak. De úgy tűnik te nem olvastad az eddigi hozzászólásokat. Csak jösz ide benyögni anélkül hogy lenne akármi fogalmad akármiről - bármiről.
2012. dec. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:

Tudom, hogy léteznek őrangyalok és szellemek. Nah most én nem hittem és mégis megtörténtek olyan dolgok velem ami miatt hinnem kell. Nem látom, hanem hallom és érzem. Igen nagyon sokáig materialista voltam, mert olyan akartam lenni mint a többiek. A részletek le vannak írva a linkbe Owerworld néven és azt nem kitaláltam.

Ezek után. Még pont azt akarom elmondani, hogy megpróbálnák normális maradni, és nem elképzelni, hogy "van", mivel hogy az agy nagyon sok mindenre képes. Tehát olyat nem akarok beképzelni, hogy van ott valami és látom az alakját és közbe mégse sincs, tehát biztosra akarok menni. Ez miért baj? Én pl olyan választ vártam, hogy ezt, meg ezt megcsinálod és az elősegíti ezt a dolgot és biztosra mehetsz, vagy nyaljál bélyeget. Vagy hogy ki hogy érte el azt hogy látja is és nem csak hallja és érzi, mint én. Nem tudom volt-e olyan, hogy 2 ember hosszan meditált egymás mellett azzal a céllal, hogy lássák a túlvilágot és ugyan azt látták. Nagyon sokat nézelődtem interneten ez ügyben és csak annyit találtam, hogy az LSD hasonló hatásokat vált ki. Ez max megint attól függ, ha 2 ember egymás mellett benyalja az LSD-t és ugyan azt látják akkor az valószínűleg nem képzelődés. Ha értitek amit leírtam még egyszer elmondom, hiszek benne csak nem látom és látni akarom mert eddig csak hallottam és éreztem azt amit közölni akartak, vagy közöltek anélkül, hogy akarták volna.

2012. dec. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
Előző vagyok. Úgy érzem le kell még írjam, hogy meditációval eddig nem jutottam semmire. Nem tudom miért. Nekem nem megy, pedig régen nagyon sokat próbálkoztam. Mindég elképzelem, hogy megy lefele a lift és pont ugyan azt érzem és egy idő után megakad és nem megy lejjebb. Valami megakadályoz benne, hogy olyan állapotba kerüljek amiről egyesek mesélnek nekem. Még a hipnózis sem hat rám, az agyi úton történő befolyásolás.
2012. dec. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!