Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért kísért Michael Jackson...

Miért kísért Michael Jackson szelleme? Miért nem tud nyugodni?

Figyelt kérdés

Will.i.am, a Black Eyed Peas énekese nem mer, belépni a stúdiójába, mert Michael Jackson szelleme ott lakik.


Halála előtt Michael Jackson londoni turnéján is dolgozott, és lemezén is, aminek will.i.am volt a producere. ők sok időt voltak együtt, és szoros kapcsolat alakult ki az ikon és rajongója között. Jacko még mindig a Black Eyed Peas frontemberével van. Legalábbis Will azt mondja hogy, a jackó szelleme a házában lévő stúdiójában lakik.


eme állítólag furcsa jelenésekkel hívta fel magára a figyelmet, amelyek halálra rémisztették az énekest.



ezér úgy döntött, hogy soha többé nem lép be a stúdióba, mert retteg a szellemektől, és nem is szeretné zavarni a kósza lelket.


2012. nov. 28. 18:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Jézusom!:D Michael tutira nem kísért! XDD <3 <3
2012. nov. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ja amúgy én is olvastam a cikket pár napja:) Viszont Will I Am-et sajnálom:S
2012. nov. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Susie J. válasza:
100%
ha nagyon akar kísérteni, akkor hozzám jöjjön, várom szeretettel :D 
2013. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%

"ha nagyon akar kísérteni, akkor hozzám jöjjön, várom szeretettel :D

"



én is várom szeretettel :D <3

2013. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Először is ne "Jackozd már édesszívem. 2 igen pont majd Michael kisértene. Az is csak egy hülye cikk amit te olvastál nem kell minden szarságot elhinni. Egy szóval nem mondott még ilyen William vagy ki. Az egy dolog hogy ilyet olvastál.
2015. aug. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Azért nem tud nyugodni a lelke mert nem természetes halált halt. Az előttem lévőknek igazuk van, lehet h sokan bántották őt lelkileg abban a stúdióban.
2015. nov. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!