Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki tud mondani egy szerelm...

Valaki tud mondani egy szerelmi bájolást vagy kötést?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok, és tőle is vannak jelek de szeretném ha egy egyszerű bájolással vagy szerelmi kötéssel megoldani hogy belém szerelmesedjen!

#szerelem-kötés
2013. jan. 2. 17:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Testben ott lesz melletted-míg a kötés tart-de lélekben távol. Ez kell neked?
2013. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
Szarj bele egy befőttesüvegbe keverd össze az érzéseiddel utána rakj bele földet,abba ültess el egy magot,amikor a növény kinő főzz belőle teát majd adj hozzá lóherét meg aranyport utána,a teát öntsd ki a lefoLYóba és kalapáccsal verd fejbe magad,DE LEHETŐLEG,HOGY TÚLÉLD.
2013. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon fiatal lehetsz, és addig jó míg senki nem írt neked vmit amifelé eltudj indulni.elmehetsz fizetős "mágusokhoz" több tízezerért csinálnak vmit DE ez csak egy idill lesz számodra h veled van ő nem fogja igazán akarni!!!

érzi h nem stimmel valami mégsem tud menni és az idillt csak te törheted meg HIÁNYZIK EZ neked?????

2013. jan. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

ha úgy érzed ő is szeret akkor vágj bele menj oda hozzá és mond el mit érzel! de egy bájolással,vagy kötéssel... nos csak a többiek szavait tudom hangsúlyozni!


NE LÉGY OKTALAN!!! Képes lennél a szemébe nézni azok után hogy elvetted tőle a szabad akaratát? légy gerinces és harcolj meg érte! ha úgy van ahogy mondtad csak pár lépésre vagy! ne mindig a könnyebb utat válaszd! mert amire készülsz az nem helyes! így legalább egy kis önbizalmad is lesz ha ezt megléped!

2013. jan. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nos, igazából nem áll szándékomban semmilyen szerelmi mágiába belekezdeni! nem tudnék a szemébe nézni! Csupán megnéztem a kíváncsiság ereje által hogy ki mit gondol erről!! Köszönöm azért...
2013. jan. 16. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!