Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek lenne népszerűsége...

Szerintetek lenne népszerűsége egy mágiáról és ezotériáról szóló weboldalnak?

Figyelt kérdés

Tudom, rengeteg ezoterikus honlap létezik már, de én amolyan "iskolát" szeretnék létrehozni azok számára, akiket érdekel a mágia. Hozzáteszem, nem a Harry Potter-féle látványos, de nem valósághű varázslatról beszélek, hanem olyan dolgokról, amelyek reálisan megjelentek az évezredek során: egymásra épülő cikkek lennének fent a vallásokról és értelmezésükről ( pl. keresztény szimbolika vagy a héber betűk mágiája), a történelem ismert mágusairól, misztikus helyekről, különböző népek hagyományairól, fantasztikus lényekről meg gyakorlati mágiáról - lényegében majdnem mindenről, ami ide tartozik. DE fontos: saját magam által írt horoszkópok, jóslóprogramok, szerelmi kötések és hasonló butaságokkal nem foglalkoznék, mert úgy gondolom, a hiten belül is tartani kell a határt és nem elhinni meg terjeszteni mindenféle butaságot.


Mennyire érdekelné az embereket egy elméleti, tudásanyaggal bőven megtöltött oldal?


2013. jan. 3. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha normálisan meg van csinálva, engem érdekelne. De eddig még egy olyan magyar oldalt nem láttam, ami vállalhatóan foglalkozott volna parapszichológiával és társterületeivel.
2013. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én mindenképp szeretnék egy külön alfület a tudomány érdekességei számára is - ugye a parapszichológia kicsit ebbe a kategóriába is sorolható, de ott van még a Higgs-bozon, a csillagászat és társai, ez mind tudományos és misztikus témakör egyszerre.


Tartalmát tekintve olyasmire gondoltam, mint a Hihetetlen magazin, annyi különbséggel, hogy azzal ép az a bajom, hogy mindent eltúloz... példaként felhoznám a legutóbbi számot, ahol egy remek és részletes cikk írta Arthur királyról és Merlinről, de már ebben is felemlegették, hogy ki lehetett igazából földönkívüli látogató ebben a történetben - sok. Én az arany középutat és mértékletességet szeretem, és ezt az elvet szeretném tartani a honlapommal kapcsolatban is, csak ugye az emberek többsége jobban hajlik a szenzációvadászatra, és nem tudom, lekötnék-e őket a száraz tények is...

2013. jan. 3. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha azis olyan lesz mint a GYK akkor max röhögni fognak oda járni.De ha egy igényesen megszerkesztett ,témában bennelevő ,nem ilyenolyan portálokról összeszedett baromság akkor engem érdekelne.Ráadásul kezdő weblapkészítő vagyok szóval megpróbálhatok segíteni is :D
2013. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kisgyermekkoromtól valláskutatónak készültem, és annyi de annyi könyvet elolvastam már ezekkel a témákkal kapcsolatban, hogy ki merem jelenteni, hogy valós tudásanyag áll a tervem mögött. Tehát nem, nem internetes portálokról összeszedett cikkeket akarok (persze, azokat is használom, megkönnyíti a munkát), hanem komolyabb hangvételű írásokat, ahol eltérő sztereotípiákat is összevetnék.
2013. jan. 3. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:

2013: "Emberek, ezo témában jelenleg van 27 gagyi, szemét honlap, hát csináljunk már egy igenis király, frankó szájtot, ami tényleg minőségi lesz, és csak normális tartalmat engedünk fel, és rendesen ellenőrizzük is a forrásokat!"


2014: "Emberek, ezo témában jelenleg van 28 gagyi, szemét honlap..."

2013. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na mire jutottál végül?:D
2013. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne az oldaladon valamilyen pénzes tanulási lehetőség, én messzire elkerülném.
2013. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!