Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehet ezt elérni?

Hogy lehet ezt elérni?

Figyelt kérdés
Kicsit bonyolultnak tűnhet a helyzet úgyhogy az elején szeretném leszögezni hogy senkit nem akarok megátkozni, csak változtatni szeretnék bizonyos dolgokon. Van valaki akivel majdnem sikerült összejönnöm de az utolsó pillanatban "lenyúlták" előlem az illetőt. Én tudom hogy tetszek a kiszemeltemnek, csak sajnos nem én léptem előbb, hanem a másik aki szintén tetszett neki. Hogy lehet elérni hogy újra szabad legyen? Nem szerelmi kötést akarok mert azt hallottam hogy az rondán visszaüthet.

2013. jan. 29. 22:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És légyszi hagyjatok az olyanokkal hogy hagyjam őket, mert velem ugyanolyan boldog lenne, a másik meg egy szemétláda.
2013. jan. 29. 22:32
 2/13 anonim ***** válasza:
ha elmondtad a kikötéseidet akkor milyen válaszokat vársz??
2013. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egy leírást egy szertartásról vagy akármiről amivel ezt el lehet érni. Csak az a lényeg hogy ne üssön utána vissza negatívan, ezért ne legyen se átok se szerelmi kötés.
2013. jan. 29. 22:40
 4/13 anonim ***** válasza:

1


Ezt miből gondolod?


Egyébként a legjobb lenne ha személyesen beszélnél az illetővel.Ennél tisztább dolog nincs. Egyenesen felvállalva az érzéseidet, a véleményedet, mind magatokról, mind a másikról és döntsön az illető.


Igy tiszteletben tartod a szabad akarat törvényét, és nem nyúlsz bele semmilyen trutyiba(mágiába).

2013. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor meg az a baj hogy én szedtem szét őket. Pont az a lényeg hogy maguktól menjenek szét, erre keresek valamit.
2013. jan. 29. 23:14
 6/13 anonim ***** válasza:

5


A legtisztább az amit irtam.Ennél tisztább nincs. Hogy ha úgy érzed most nyúlták le előled, akkor még időben vagy.

2013. jan. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*akkor még időben vagy, még nem alakult semmi komolyabb ki..
2013. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Te szerintem ebbe ne nyúlj bele... Ilyen módon meg főleg ne ...

Tegyük fel... Csak tételezzük fel, hogy léteznek különböző spirituális dolgok erre...

Nyilván, ha ez így alakult és dolgotok van még egymással, akkor találkozni fogtok. Neked felesleges ebbe belepiszkálni...

Racionálisan pedig: ilyen az evolúció... "Erősebb" kutya b.szik...

2013. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Így van ha ilyesmit akarsz tenni akkor mások szabad akaratába avatkozol be.

És nem a te dolgod megítélni hogy ki szemétláda és ki nem!

2013. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És vigyázz a szidkozódással is ...
2013. jan. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!