Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a véleményetek Dynamorol?

Mi a véleményetek Dynamorol?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 22:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon jó trükk és bűvészmester. Talán az összes részt láttam a műsorából. Egyes eseteknél vissza-vissza néztem a jelenetet és akkor felfedeztem, hogy csinál meg egyes trükköket, vagy akár ki segít neki.
2013. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 aspikami ***** válasza:
95%
Este hasznos dolog biciklire.
2013. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Szerintetek kamu,vagy valóságos ?
2013. febr. 5. 23:10
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Most írtam, hogy észrevettem bizonyos trükköket. Egy ember nem tud a vízen járni és a többi. Természetesen kamu,de jó kamuk, amik csodálkozásra bírják az embert. Ha belinkeled youtubról azt a videóját, mikor az utcán egy négernek beleteszi az üres üdítős üvegébe a telefont elmondom hogy csinálta.
2013. febr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Láttam már ezeket én is, csak valahogy szinte hihetetlen, hogy ilyeneket hogyan tud megcsínálni..meg tömeg előtt, meg a másik, hogy vízen hogy tudott járni? stb...:/
2013. febr. 5. 23:18
 6/29 anonim ***** válasza:
92%
Pont ezért élvezik, mert hihetetlen az átlagembernek. Vizen járás is beavatottakkal van. Miért nem fut le senki a videóban oda ahol ő mászkál? Miért csak a hídról bámulja mindenki? Én legalábbis biztos lesétálnék és betenném a kezem a vízbe, hogy van-e ott valami. Ezenkívül nem a víz tetején mászkál, hanem a vízben, a cipő fele a víz alatt van. Teljesen egyértelmű, hogy van valami üveglap vagy akármi a víz felszíne alatt rögzítve, akár pár búvár akik megtartják a lábát ha lép. Az csak ajnározás, hogy direkt elküldik ott mellette a motor csónakokat, a látszat kedvéért.
2013. febr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan elhiszed, hogy ha letért volna a vízben a lefektetett üveg/plexi útról,akkor nem csobbant volna akkorát mint egy delfin? :D ...nem vízen járt, hanem a víz felszíne alatt egy átlátszó lapon.
2013. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Jó, ez megmagyarázható, de a többi trükk?

Mikor két pénz érmét egymásba "olvaszt" meg mikor a cipőfűzők végeit leszedi és egybe lesznek a f űzők, stb..?

2013. febr. 5. 23:35
 9/29 anonim ***** válasza:
87%
Írd be a youtube-ba,hogy "Masked magician" ...
2013. febr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted minden trükköt megtudunk magyarázni? Ha így lenne, nem lenne értelme a műsornak és mindenki megtudná csinálni az utcán. Pont ez a lényege, hogy ő megtudja csinálni, de mi nem. Nem varázslat, csak trükk.

"Mágus", trükk kellékeket pedig lehet venni, ilyen a pénz, kártya,doboz stb. nézz szét az ilyen boltokba és meglátod vannak ilyenek, amik átlagosnak néznek , mint az összes többi tárgy, de mégsem azok.

2013. febr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!