Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki ért itt a biokinézishez?

Valaki ért itt a biokinézishez?

Figyelt kérdés

#mágia #biokinzézis
2013. febr. 9. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
?
2013. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Aki biológiaórán kinéz az ablakon.

Néhány kuruzsló ezt mesteri szintre fejlesztette és pénzért néznek ki biológiaórán az ablakon.

2013. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
A kamutudományokhoz nem ért senki, legfeljebb elég ügyesen tud hazudni ahhoz, hogy az erre fogékonyakat meggyőzze.
2013. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Örülök az eddig olvasottaknak,így legaéább tudom: nem mindenki hülye.
2013. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fugnoj válasza:
Szerintem a Biokinézis, nevéből ki indulva biológiai nézetű és használatú,felfogású dolgokat jelenti. Az a kérdés hogy most te ezt milyen szemszögből kérdezed, Úgy hogy - szimplán kíváncsi vagy rá vagy érdekel is a téma és szeretnél vele a jövőben foglalatoskodni? Kérdésre a kérdés nem jogos de tedd fel magadnak a kérdést. Én úgy tudom hogy lehetséges visszont érteni nem érte hozzá.
2013. febr. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biokinézis = Biológiai életformát fejleszteni tudati energiával?

Ilyet én már csináltam. Három napig néztem a füvet és koncentráltam, hogy nőjön. És sikerült egy millimétert növeszteni...

2013. márc. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Srácok ez semmi misztikus, lehetséges. Ugyanúgy mint az, hogyha sokat meditálsz mondjuk a tudatos álomra az is működni fog. Vagy ha rendszeresen meditálsz, akkor nyugodtabb leszel, jobban alszol. Ezek mind bizonyított tudományos tények. Csak az a baj, hogy nagyon összemossák az ilyet az okkultizmussal. A kérdésre válaszolván: Jómagam erősítettem az immunrendszerem. Egyébként kis érdekesség: Nagyon sok betegség fejben dől el.
2013. márc. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!