Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Frabato Nagy Mágus mit tud?

Frabato Nagy Mágus mit tud?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 23:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
pénzt kérni jó sokat az meg aki elmeyg hozzá és ad is neki annyit amennyit mond arról inkább mondani sem kell semmit
2013. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Segített már valakinek? Járt már nála valaki?

Sikerült valami nála?

2013. febr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szerelmi kötést tud csinálni?
2013. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Személyes tapasztalat az egyik Csernus esten:


Szeretnénk megköszönni Frabatonak, hogy február 15-én Dr. Csernus Imre előadásán kedves barátaival (Delhusa Gjon) és barátnőivel elrontották az előadás mélységét és zavaró tényezőként voltak jelen. Olyan magatartást tanúsított ami alapján megkérdőjelezem a mentális és spirituális szintjét, és nemcsak az előadásokon, hanem a doktor úr privát vendégeként is küzdenie kellene elsőkörben önmagával. Kérdezem én hogy Neki hogy esne, hogyha egy mélyebb tartalmú témája közben teszem fel mondjuk Csernus doktor végigpofázná Frabato előadását és folyamatosan mínősítené negatívan.

Ha Ő ekkora tudással rendelkezik miért jött el erre az előadásra (alkoholtól felpuffadt arccal) "mestermágus" létére, úgy hogy már beszélni sem tud, (mert olyan magas mentális szinten van): "mekkora szaar ez a csernus, nem tud ez seemmit, uunoom maá vége lehetne, haát nekem nem ez a szerelem amit eez moond..."


Eddig sok embertől hallottam, hogy a celebek piti kakasok a piti szemétdombon, de most már nemcsak hallom, hanem látom is.

Mindenki ugyanannyi tisztelet kap amennyit Ő maga ad.


Ezenkívül volt szerencsém látni és érezni "mestermágus" létére a mindenféle kisugárzás és hitelesség nélküli nem létező auráját. Kétlem hogy bármiféle mágiára is képes lenne ilyen állapotban, saját magával csináljon előbb egyet, hogy tudjon kulturáltan viselkedni és ez még ingyenes is.

2014. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!