Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ki tud nekem magiaval kapcsola...

Apollo93 kérdése:

Ki tud nekem magiaval kapcsolatos oldalakat irni ahol meg lehet tanulni hasznalni is oket?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 08:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%
Ezt csak így tanulni nem lehet, amit meg leírnak használhatatlan. Miért mit szeretnél csinálni?
2009. szept. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem tobben is mondtak, hogy a feher magiak hasznaltak rajtuk ugyhogy ugyterveztem enis foglalkozni szeretnek ezzel!!
2009. szept. 13. 09:57
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
2009. szept. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

1. Varázslat, mágia, rontás, bűbáj, kötés-oldás nem létezik. Aki ilyennel foglalkozik, az mind az emberek átveréséből él.


2. Ennek következtében megtanulni sem lehet varázsolni.


3. A "Tudományok" rovatban nem tudom milyen válaszra számítottál.

2009. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Salx Narval ***** válasza:
8%
Figyeld a Hókuszpókot, hupikék mágia.
2009. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
ne is törödj velük!aki nem hisz a mágiában,én arra azt szoktam mondani: "Egyéni szociális probléma!".az én oldalam pont evvel foglalkozik, van rajta 1-2 menüpont, be majd még lesz sok!majd figyeld!ha van más ismerősöd akit érdekel a téma annak is mutasd meg!: merseuzumaki.mindenkilapja.hu
2009. nov. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok.aki nem hisz a mágiában annak mondom a mágia lényegét: credento vides azaz: hit által látni. gondolkozzatok el rajta
2010. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Salx Narval ***** válasza:
Kedves utolsó,mi a jó francnak kellene ilyen baromságokon gondolkodni.Megértem 45-évet és még csak mutatóban sem találkoztam, semmiféle mágikus dologgal.Az egész nem más, mint egy rakás idióta által terjesztett hülyeség,hiszékeny, ostoba, vagy gyenge idegzetű emberek megvezetésére és néha sajnos, kihasználására.Sajnos kevés olyan alkalmazója van,aki önzetlenül, mások megsegítésére használja, vélt ill képzelt( tudományát ).Én nyitott ember vagyok és nem zárkózom el semmi elől, ami ésszerű,bizonyítható,vagy legalább is józan ésszel elképzelhető.Nos a mágia,a varázslat,a lélekvándorlás és a szellemvilág, nem tartozik ezek közé.Sok embernek megadtam már a bizalmat,ezekben a dolgokban. De mint írtam, 45-év alatt, nem sikerült még találkoznom olyan emberrel, aki a leghalványabb bizonyítékkal is, szolgálhatott volna.Természetesen nem feltételezek semmi rosszat rólad, hiszen nem ismerlek, remélem te azok közé tartozol, akik önzetlenül próbálnak másokon segíteni.
2010. jan. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2010. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mindenki találkozott mágikus aktivitással csak nem mindenki veszi észre
2010. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!