Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet nem jó kategoria és...

Lehet nem jó kategoria és furcsán hangzik, de mitől szólalhat meg egy zenélő baba ha nincs is benne kapcsoló és az elemek is már egyszer lemerültek, több mint két évesek?

Figyelt kérdés
Van a fiamnak egy játék babája. Akkor kapta mikor még meg se született mert kislánynak várták. Azóta is ott van a kiságyban azzal alszik. Néhány hónapja szét szedtük az apjával, mert nem akart szolni. Gondoltuk elemet kell cserélni. Aztán kiderült hogy a kezében ahol a gomb van nem stimmel valami. Az egyik drót nem érintkezett. Így ki vettük a kapcsolót vissza tettük a zenélő alkatrészt és össze varrtuk. Egyik este a baba ott ült a sarokba és megszólalt. Többen is hallottuk, aztán tegnap előtt és tegnap is. Elég fura volt. Normális ésszerű magyarázatok jól jönnének. Mert az hogy néha néha pislákol a lámpa nagy dolog. Fizikailag magyarázható. Talán az is ha bekapcsol a tv-é vagy recseg a szék. Na de ez, ezt hogy magyarázzam meg?
2013. márc. 25. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs a közelében valami elektromos készülék ami átadhatta neki az energiát? A műszál is vezetheti az elektromosságot, nem azon ül?
2013. márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy őszintén megmondjam, körülöttem is rengeteg paranormális dolog történik, és hozzád hasonlóan én is próbálom megmagyarázni magamnak a dolgokat.
2013. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A régi kütyükbe még kondenzátorok voltak, amik tárólták az enegiát ha feltőltődtek és lehet csak most sűltek ki. Ez teljesen természetes dilog
2013. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jaj,ne már,velem is volt ilyen!Kiskoromban kaptam egy terhes barbie-t,féltem tőle,hogy sír,de nem tudom miért,lehet nem ok nélkül?Hát nyámék szétszerelték!Egyszer elmentek otthonról,a csecsemő kistesómmal voltam otthon!Ott volt a baba a polcon,nagyon tetszett,igaz azért tartottam tőle,de gondoltam anyámék szétszedték,baj nem lehet!Lassan,félénken lépdeltem a baba felé,ami a polcon volt,ahogy a közelébe értem,de még nem értem hozzá,megszólalt!Majd bepipiltem a félelemtől,beugrottam az ágyba!Pont akkor szólalt meg,mikor parázva a közelébe mentem?A drótok el voltak vágva,elem se volt benne!PARA
2013. márc. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
# 4/4 Teherbe ejtetted és a kis Barbie szólalt meg benne.
2013. márc. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Pharaon ***** válasza:

Több műszaki dolog is okozhatta a problémát. Pl. nedvesség, a kisgyerekek gyakran nyáladzanak, vagy lehet a légköri páratartalom. Az ilyen kis csipogó, hangot adó elektronikák elég érzékenyek. A másik ok, lehet pl., hogy az elektrolit kondenzátorok maguktól is képesek feltöltődni, akár elem nélkül is. És ha ez megtörténik egy pillanatra megszólalhat a játék.

A bútorpattogás is lehet légköri páratartalom változás, vagy hőmérséklet változás okozata, pl. szellőztetés után.

Találkoztam már olyan TV-vel is aminek az egyik gombja be volt párásodva és néha elkapcsolódott.

2013. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De érdekes,hogy pont akkor szólalt meg a játék,mikor nagy nehezen rávettem magam,és odamegyek,s elveszem a polcról!Érdekes véletlen!
2013. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ésszerű válaszokat. Azt hiszem elektromos kisülés lesz a dolog, vagy a műszálas takaró. Semmi kép sem gondolnám azt hogy természet feletti dolog. Én abban hiszek amit látok pont ezért zavarodtam össze.
2013. márc. 26. 13:52
 9/10 anonim válasza:

Velem is megtortent:Volt egy jatekautom,nem tudott hangot kiadni,de egyszer elguritottam,nekiment a falnak es elkezdett magatol menni,BESZELNI!En szetszedtem,de nem volt semmi baja!Meg neztek(ismerosok),de ok sem lattak a hibat!Ugy feltem tole,mint az ordogtol!Nincs ra logikus magyarazat,de vizbe dobtam.


Ajanlom,hogy ne seruljon meg a gyerek,ezert szabaduljanak meg tole!


A normalis magyarazat a rossz szereles!Lehet,hogy az erintkezes miatt mas elektronikus targy energiaja"belemaszhat"!

2013. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Retardált Reptoid ***** válasza:
Chucky baba keress rá a neten
2015. febr. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!