Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen fajta varázslatok...

Milyen fajta varázslatok léteznek amik működnek is?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, idióták kíméljenek az ebben szakértők válaszát várom...

2013. ápr. 14. 21:04
 1/10 x) ***** válasza:
68%

Egy idióta válasza: semmilyen varázslat nem működik. Ha mégis, akkor az nem varázslat.

("az ebben szakértők válaszát várom" ... sok sikert.)

2013. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Olyan fajta varázslatok vannak, amilyeneket csak el tudsz képzelni. Természetesen működni is tudnak. De egyik se működik az esetek 100%-ában. Olyan nem létezik (tudtommal). /Nem vagyok szakértő. Merem remélni, hogy idióta se./
2013. ápr. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

kérdező, mit szeretnél varázsolni?

mert van sokféle, de nem pl a neten ....

2013. ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Varázslat?:D

Még nem láttam, de nem állítom azt, hogy varázslathoz hasonló dolog nincs.

2013. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Az egész varázslat lényege a meditáció melyben nem igazi varázslatot használsz hanem az agyad irányítod.

Az egész titka , hogy van egy állapot mikor majdnem alszol de még ébren vagy ekkor elkezdesz koncentrálni valamire a "varázslatok" közül. Én ezeket használom:


Testhőmérséklet változás.

Fájdalom kikapcsolása.

Süketítés.(halkabban hallod a zajokat)

És a leghasznosabb amit nagyon sokat gyakoroltam és már meditáció nélkül is megy az "adrenalin löket": Az egész lényege hogy egy rövid ideig nem érzek fáradtságot és gyorsabb erősebb vagyol úgymond túlhajtom magam.


Hogy tudd használni ezeket meditáció nélkül kell egy 'ozdulat kéztartás mellyel isszefügg az egész pl.:én a hüvely ujjamat a tenyerem közepére teszem.


Ja ha érdekel ezekre akkor jöttem rá amikkor a pyrokinézissel munkálkodtam mert kellett valami amivel nyugtatom magam és kiélem a súlyos pyromániám.

2013. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Van a teherbeejtő varázslat, aminek eredménye 9 hónap múlva egy édes csecsemő. Ez az esetek kb. 90%-ában működik!
2013. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szánalmas vagy utolsó...
2013. ápr. 18. 15:12
 8/10 anonim ***** válasza:
3as vagyok, még mindig nem írtál a kérdésemre!
2013. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A kérdés meg hülyeség, mert varázslat, amire te gondolsz NEM LÉTEZIK.
2013. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem megy egy, de nem hinném, (nem nagyképűségből) hogy más megtudná csinálni, ezért, már bocsánat, de le sem írom. Egyébként van olyan! Ne keseredj el!
2014. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!