Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Inga segítségével meg lehet...

Inga segítségével meg lehet találni egy bizonyos személyt, mint a bűbájos boszorkákban? És ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Akik nem hisznek az ingában, kérem ne írjanak! :)

2013. ápr. 24. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:

igen, meg lehet. hosszasan tudnék erről írni.

van egy oldalam, ha érdekel írj privit, bár már elég rég csináltam, és kevés infó van benne, de hasznos lehet az ingáról.

Viszont annyit mondanom kell, hogy az ingát kezelne meg kell tanulni és gyakorolni kell. Először is tisztáznod kell magadban, kitől kérsz segítséget. És minél erősebb a segítőd és közted a kapcsolat, annál erőteljesebben fog működni a dolog. Tehát ne várd, hogy egyből sikerrel jársz, de gyakorlással sikerrel járhatsz. Én pl. egy tárgyat kerestem a házban, az udvart is beleértve. Nagy ház volt. És pontosan megmutatta hol van, szinte hajszál pontosan. :)

Amúgy a charmed nagyon jó sorozat, sokat lehet belőle tanulni, én is onnan veszek ötleteket, meg.....szóval jó az :)

2013. ápr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minden film története valaki által megírt fantázia.


az inga esetleg a vizet vagy vasat vagy olajat jelezheti a földben.


De boszorkányt, vagy bárkit azt nem!


EGY, mert nincsenek boszorkányok, kettő embert nem érzékelnek az ingák.

Aki ilyet mutogat tv ben vagy bárhol az egy közönséges varieté műsorba való trükközés.


Nem szabad komolyan venni se a filmeket se pedig manapság divatba jött és a tv csatornákból is kiömlő marhaságokat, mert NEM IGAZ!!!

2013. ápr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. ápr. 25. 23:30
 4/8 anonim ***** válasza:
A F@szbuk már unalmas? Ott is megtalalod.
2013. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De nincs mindenhol wifi :D

Mindegy, az elsőnek már küldtem privátot, de a többieknek is köszönöm, hogy válaszoltak.

2013. ápr. 26. 21:11
 6/8 homo ludensz ***** válasza:
Sok mindent meglehet találni az ingával ez tény. Az is hogy mint fentebb írták gyakorolni kell mivel az inga csak egy (hasznos)eszköz és nem több. Aki ismeri a keresett anyag,víz,vas,arany stb. karakterszámát az megtalálja azt is meg ha körbe járja az embert megfelelő alapossággal akkor megtalálja az őt kínzó baj forrását,mélységét és elküldheti a oda vágó szakorvoshoz.Nincs most kedvem hogy egy listát idemásoljak csak egy példát írok ennek illusztrálására: az ember személytelen száma (nemiség nélkül) 19. A férfi 12 oszcilláció(hintamozgás) és 12 direkt irányú rotáció(szintén egy fajta ingamozgás).A nő 6 oszc. 6 indirekt rot.Ha elhunyt személyt keresünk és 19-et jelez akkor jön a nemiség meghatározása majd az egyén individuális száma amihez már kell egy körömdarab vagy hajtincs,esetleg egy általa használt zsebkendő.Gyakorlat és gyakorlat és az inga meghálálja.
2013. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2013. ápr. 28. 19:47
 8/8 anonim válasza:
keresd meg, aszt dobd fejbe vele!!!
2013. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!