Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki használt már agykontrollt,...

Aki használt már agykontrollt, vizualizációt vagy vonzást az mit tudott eddig elérni vele?

Figyelt kérdés
Leírhatjátok, hogy menni idő volt míg megvalósult, mit tudtatok ezzel elérni, esetleg aki mágiát is tudott használni, az is írhat!

2013. máj. 7. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl agykontroll segítségével szoktam reggel felkelni, ha fáj valamim akkor teljesen eltudom mulasztani a koncentrált gondolatok segítségével.
2013. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb. 5 éve élek vele. A depresszióm elmúlt, megtaláltam életem párját. Magamtól évekig nem tudtam rászánni magam, hogy eljöjjek a korábbi munkahelyemről (nem éreztem jól magam ott), de már ezen is túl vagyunk, sokkal jobbat találtam helyette. Anyagilag pedig sokkal jobban kijövünk, mint amikor még dolgoztam.
2013. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az agykontroll mukodhet. A vizualizacio meg a vonzas nem. Ajanlom Timothy D. Wilson Redirect cimu konyvet
2013. máj. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!