Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fehér mágiával nem kezdő...

Colas kérdése:

Fehér mágiával nem kezdő szinten foglalkozó személyeket hol találhatnék?

Figyelt kérdés
fehér mágiában jártas embereket keresek, de hiába irok google-ba bármit, marhaságokat ad ki és meguntam......szeretnék kapcsolatot felvenni ilyen emberekkel, szerintem sokat tanulhatnánk egymástól,legfőképp a gonosz elleni harc érdekel!!!

2013. máj. 31. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:

tudok ilyet, vagy tanfolyamot is jó sok léért.


prviben

2013. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ezt te nem tanfolyamon fogod megtanulni, hanem ez az életutad ha ezt választod.

nincs fehér meg fekete mágia, de ellenben vagy te, aki felhasználja vmire, aszerint változik a jellege.

ellenben vannak típusai, h minek a segítségével csinálják...

nekromantica, nigromantica, angyalidézés, woodoo, hoodoo, áldozatmágia, ceremonális mágia, asztrál mágia...és még lehetne sorolni.

ezeket mind lehet használni -szintén a felhasználótól függ h mire- jóra és rosszra , attól eltekintve, h épp melyik mágiafajtát vette igénybe az illető.

de ahhoz h ezeket megértsd sokat kell még tanulnod, olvasnod, elméletben és gyakorlatban gyarapodni.

2013. jún. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rendebn, akkor tisztázzuk: én nem megtanulni akarom a fehér mágiát, mivel én már régóta gyakorlom azt :) tisztában vagyok mindennel, ugyan úgy találkoztam már a jóval mint a gonosszal, én olyan embereket keresek akik ugyan olyan durva tulvilági élményekkel rendelkeznek mint én és nem félnek a gonosz ellen küzdeni :)
2013. jún. 1. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:
A gonosz szó relatív.Nem találkoztál te még igazi gonoszsággal :).
2013. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem ismersz, szóval nem tudhatod, de az valóüszinű h többel mint te....
2013. jún. 1. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:

#2


Tehát akkor mégis csak létezik fekete mágia...


Te magad adtad meg a meghatározást ez a mágia rossz indulatú alkalmazása. Igen ez a fekete mágia. :)

2013. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne egyél annyit lefekvés előtt,és akkor nem fogsz hülyeségeket álmodni,amikre azt hiszed hogy túlvilági.
2014. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!