Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki ismeri a mágia rendszerét,...

Aki ismeri a mágia rendszerét, az meri használni a gyakorlatban? Ha igen akkor mire?

Figyelt kérdés

Én nem a neten lévő meggyújtasz egy gyertyát és elolvasol2 mondatot, azt majd várod a sült galambot típusú emberekre gondoltam,hanem azokra akik komolyabban foglalkoznak vele elméletben is és gyakorlatban is?

Mit értetek el eddig a gyakorlati részével, vagy mire használtátok?



2013. jún. 2. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vigyázz a mágiázgatással,és a mágiázókkal.Aki ért hozzá sok mindent elérhet,és el is veszíthet.Ismerek vkit,aki mindenkit befolyásolt a saját javára,mondván ebben az életben nem kapja vissza a büntetést,de tévedett,nagyon megszívta.Elveszített mindent,mindenkit,és most igencsak visszakapja azt a sok rosszat,szenvedést,amit másoknak okozott.
2013. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

én jelenleg ott tartok h nem kell dolgoznom már ha nem akarok az életben, megvan mindenem, de ezt sem érzem elégnek...magyarul megrekedtem egy szinten...

anyagi javakra is használtam h elérjek vele, amit akarok, de rájöttem h ez nem is annyira fontos...inkább a szellemi javak.

2013. jún. 2. 16:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Kellenek az anyagiak is,de ne úgy,h mással kicseszünk,mint az ismerősöm.Persze lehet úgy is használni a mágiát,h másnak nem ártunk,de aki még ilyen szinten van,h annak örül,h másnak árt......
2013. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
...és,a mágiával érted el az anyagi biztonságot?Hogyan?:)
2013. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"megvan mindenem, de ezt sem érzem elégnek..."


A lényegre tapintottál.

Ha csak mágiázol de spirituálisan nem fejlődsz akkor annak ára lesz. A anyagi jólétedet spirituális fejlődésed kell hogy meghozza.

Ismerek olyat aki kb. 5-600 ezer forintos jövedelemmel rendelkezett mágiázással és hogyan gazdagodjunk meg mágiával tanfolyamot tartott panelban.

Ma már nincs semmije, a családját és a pénzét is elvesztette.

2013. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
uccsó én már ott vagyok h ez mind megvolt, sok pénz minden hónapban könnyen, majd jött egy még jobb dolog a sorstól és már dolgoznom sem kellett, csak élveztem az életet, volt luxus kocsi meg minden ami kell egy jó, de tartalmatlan élethez,majd mostanában vagyok úgy h ezen változtatni kell,
2013. jún. 2. 22:35
 7/13 anonim ***** válasza:
Valaki mesélje már el nekem, hogy ezeket milyen mágiával érte el, mert nem nemhiszem el, hanem nagyon érdekelne.
2013. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ha nem hiszed el, de nagyon érdekelne az régen rossz, mert te hit nélkül semmit sem fogsz elérni az életben.
2013. jún. 2. 22:48
 9/13 anonim válasza:
Kérdező félreértetted az utolsó válaszát. Azt írta, hogy nem nem hiszi el... Vagyis elhiszi, csak nem tudja, hogyan csináltad.
2013. jún. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm, az utolsó segítségét. Azt írtam, hogy nem nemhiszem el vagy is elhiszem, csak nemtudom hogy kell csinálni pedig érdekelne.
2013. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!