Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Veres Krisztina papnőről...

Veres Krisztina papnőről vélemény?

Figyelt kérdés

A honlapja: www.vereskrisztina.com

Igénybe vette valaki a szolgáltatásait? Lehet bízni benne?



2013. jún. 10. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2013. jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Bízni? Asztrológusban? Tényleg?
2013. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ő nem asztrológus. Butaságokat ne írjatok! Lehet ellenvéleményt is írni, de ha lehet, jobban kifejtve.
2013. jún. 10. 21:55
 4/13 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen honlap, de rákerestem, és nekem nem szimpatikus.

Én egy bonyolult lélek vagyok, és az ott fellelt cikkek, és javaslatok elég marketing ízűek. Naiv embereken a hit ereje miatt segíthet, de nem érzek mögötte valódi erőt.


Ez csak egy magánvélemény, és szerintem elég drága is, ahhoz képest.

2013. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi, és is eléggé így gondolom. Borzasztó drágák a szolgáltatásai, konkrétan a papnő képzése érdekelne de 150 000 ft egy hét - ez szerintem irreális összeg.

Lehet, jó szándékú, de magyar viszonylatban nem reálisak az árai.


A honlapja (remélem, most be fog jönni)

[link]

2013. jún. 10. 22:33
 6/13 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=EaZq3rj3mt0

Itt is van videója. Szerintem eléggé túl dimenzionálja magát, szerintem teljesen egyszerű asszonyka, akinek volt pénze Egyiptomba különféle képzésekre járni. Kicsit úgy érzem, a tudását se tudja igazán átadni, valahogy zagyva. Pedig engem nagyon vonzanak az ilyen dolgok, de valóban nem a leg bizalom gerjesztőbb, pláne ilyen drágán.

2013. jún. 10. 22:38
 7/13 anonim válasza:
100%

Mi az, hogy "papnő"? Ráadásul "Avalon papNŐje"?!

KI kente őt fel? Ja, self-made.

Ez a szokásos ezoterikus katyvasz: egy kis "mag népe", egy kis walesi monda, csipetnyi ayurvéda, egy falat pelaszg () teremtésmítosz... Anyám!

Jobb az ilyenektől távol tartani magunkat, mielőtt minden pénzünket az "egyházára" hagyományozzuk némi "beavatásért" cserébe...

2013. jún. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Avalon papnője? Komolyan, itt egyre több az agyilag gikszeres ember. Először is érdemes utána nézni az idegen szavaknak, legalábbis én ezt szoktam, de szerencsére tudom mi az az Avalon.

[link]

[link]

Szánalmas, őszintén sajnálom a hozzátartozóidat, hogy a közös családi kasszát ilyen baromságra fecsérled!

2013. jún. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam, hogy járni fogok, csak érdekel a téma - de valóban nagyon drága.:(

Sajnos az sem biztos, hogy tényleg ért is hozzá.Sajnos túl sok gyanús "papnő" van manapság.

2013. jún. 11. 13:47
 10/13 anonim válasza:
19%
akinek a nevében benne van h papNŐ, az kerülendő. vagy egy beezoterizált klimaxos 50es, akinek ez a hobbija, mert rájött, hogy a fiatalkorát elkurvulta, vagy egy szekta tagja, esetleg csak úgy simán szélhámos, stb. szerintem hanyagold, de ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor légy óvatos
2013. jún. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!