Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Járjak esőtáncot?

Járjak esőtáncot?

Figyelt kérdés
Azt hogy kell? ESŐT AKAROK!!!!!!

#eső #tánc #indián #humbalumba
2013. jún. 17. 23:05
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
2013. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=idzIGOCrtV0


Így kell.:D Szívesen beszállok én is táncolni, mert rosszul vagyok ilyen melegben...

2013. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

9#


csak a szomszéd ne lássa

2013. jún. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=GyWGab3vJHQ

Igaz, nem esőről szól igazán, de remélem, megszereted ezt a bandát. ;)

2013. jún. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Én is eljárom Veletek!

Szóljatok, hogy mikor, hol!:)

2013. jún. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

14 Nem is rossz:D


Azt hallottam, hogy kavicsot kell rakni az edző cipőbe. Ha is olyan meleg lesz a szobámban, komolyan kimegyek az udvarra és eljárom. Sötétben talán a szomszéd se látja.

2013. jún. 18. 13:02
 17/35 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked, mert már elegem van ebből az időből. Nem feltétlenül eső kell, hanem lehülés. 10-20 fokig. Az a legjobb.
2013. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Így kell:kiállsz egy nagyobb, szabad térre(pl ház elé az utcára,vagy udvarra),kezedben rituális eszközökkel, amik a vízzel vannak összefüggésben, pl egyikben zuhanyrózsa, másikban veder.Miközben mezítláb szaporán ugrálsz és toporzékosz(demonstrálva milyen nagy a por, mekkora nagy szükség van esőre), a rituális eszközökkel zajt csapsz és hangos jajveszékelést és éneklést váltogatva esőért könyörögsz.Érdemes megcsinálni, mert biztos asiker.Ha az égből nem is kapsz vizet, a szomszédtól kapsz a nyakadba biztosan.
2013. jún. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

18.!

Ez nagy!:)


Kérdező, úgy nézem, ma jön a tánc, még melegebb van mint tegnap:( Viszont arra figyelj légyszi, hogy az egész országra érvényes legyen, mert nem sokra megyek azzal, ha a nyugati részen zuhit táncolsz, én pedig tovább haldoklok itt az ország közepén. Persze ha nem a határon túlról írsz.:)

2013. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Az esőtánc se rossz ötlet, de ha biztosra akarsz menni akkor szólj Dalek Traak-nak, hogy indítsa be az időjárás manipuláló gépet. Ha a Dalekok márc. 15.-én képesek voltak vele havat csinálni, akkor egy kis eső meg se fog nekik kottyanni. :D
2013. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!