Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Debrecenben hol lehet venni...

Debrecenben hol lehet venni ingát, meg még ilyen boszorkányos dolgokat?

Figyelt kérdés
Milyen boltban és az hol található? (utca, h.sz.) Lehetőleg ne sokezerbe kerüljön egy gyertya pl. . És olyan boltokba 18 éven aluliak bemehetnek, és vásárolhatnak? Hülye válaszpktól légyszíves kíméljetek. És azt se irjátok, hogy hülye kérdésre nem lehet hülye választ adni stb. stb..

2013. jún. 25. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülye kérdés, engem is érdekelne, főleg mivel szeretnék sötét színű, pl. fekete gyertyát venni de nem nagyon találok sehol.
2013. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, értem. Nekem meg nagyon kellene egy tigrisszem inga. :/ Amúgy nem Debrecenben lakok, csak ez a város van a legközelebb, mert itthon nincs egy ilyen bolt sem... Amúgy én úgy csináltam gyertyát, hogy körömlakkal befestettem :D
2013. jún. 25. 15:14
 3/12 homo ludensz ***** válasza:
Tigrisszem inga? Miért pont tigrisszemből legyen? Az inga anyagát tekintve bármiből lehet mert az inga és az ingázó közötti kapcsolat az ami a lényeg a kérdések és a válaszok tekintetében.
2013. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ha megkérsz egy természet gyógyászt, ő biztos tudja, én például az útmutatásútán itthon csináltam ingát
2013. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem feltétlenül tigrisszem, csak a horoszkópomhoz az illik.
2013. jún. 25. 21:06
 6/12 homo ludensz ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Ha megengedsz nekem annyit hogy azt mondjam a horoszkópnak meg az ingának vagy ingázásnak nem sok köze van egymáshoz.Amennyiben úgy véled hogy a tigrisszem a te köved akkor vegyél vagy csinálj nyakláncot,foglaltasd gyűrűbe hogy mindig veled legyen. Időnként meg folyó víz alatt le kell majd mosni mert téged fog védeni ezért telítődik. Amennyiben kristályingára vágysz az is megoldható de csak annyit fog tudni mint egy sárgarézből esztergált jó súlyelosztású mesteringa (kérdés-válasz) A keresőingánál előnyös a kettő vagy több anyagból készült inga.Nem oroszlán jegyben születtél véletlenül? (LEO=Tigrisszem)
2013. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem oroszlán vagyok. köszönök minden választ.
2013. jún. 26. 23:27
 8/12 anonim ***** válasza:

A Swetits Palota (Piac u.)első-belső udvarában van (volt?) egy ilyesmi bolt vagy 2 éve, én ott vettem ilyen cuccot.

Ha csak azóta be nem zárt, vagy nemzeti dohányadék lett.

2013. jún. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2013. jún. 27. 14:31
 10/12 anonim válasza:
Pedig oroszlán kell legyél a csillagjegyed alapján ha tigrisszem a hozzádillő.. (Gondolom ezt a Cosmopolitanba olvastad, hogy melyik ékszer illik a csillagjegyedhez😂)
2016. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!