Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Én ilyennek látom a jövő...

Én ilyennek látom a jövő iskolarendszerét. Mikorra válhat valóra?

Figyelt kérdés

ZoltánKvantumfizikus válasza :


Elmondom, hogy Én hogy képzelem el egy gyerek útját az iskolában.


Az iskolában a gyerekek tehetségét fogják a jövőben kibontakoztatni, amiért leszületett a lélek ebbe a testbe.

Meditáció és Yóga mellett spiritualizmussal kell megismertetni, hogy érezze a helyes irányt az életben. Ne tudják agymosott reklámok, TV műsorok (pl, randizóna, szekták, heti 7es) megtéveszteni és leterelni hamis utakra terelni. Lássa, hogy a saját spiritualitása megélésével élheti az életét teljes értékűen és szabadon.


Meg fogják tanítani, hogyan lehet az Univerzumra ráhangolódni és lelki együttrezgés (rezonancia) által átlényegülni a teremtőerőre és lehívni azokat az információkat melyek az életében fontosak ; Isten érzékelése, merre haladjon tovább, hol rontotta el az életét, mik a helyes utak neki és barátai, családtagjai számára.


Fontosnak tartommegemlíteni, hogy Isten alatt nem egy vallás által kisajátított defíniciót értek, hanem magának a mindenségnek a Teremtőerejét, mely részben mi magunk vagyunk, hiszen a mindenségben egy piciny cseppek mi magunk is vagyunk :-)


Fontos, hogy érezze, hogy az mindegy hogy milyen filozófiák minek hívják ; Vallásosak Istennek, Jézusnak, Allahnak, Mohamednek, Jahvének. Felvilágosúlt tudósok ; Intelligens tervezettség. Sátánisták és okkultisták ; Sátán, Főpapnőnek, Főldanya stb. A lényeg, az ; Isten az a szeretettel egylényegű ! Mi magunk is részei vagyunk, mint egyetlen cseppként az óceánból. Nem szabad másokat bántani, átkozni, mert azzal magadat bántod, mert Te is benne van a mindenségben. A rossz, a harag, félelem, ezek a negítv dolgok fogságban tartják a lelket és az elmét, lekorlátozzák a tiszta lelki látást és betegségre, tévutakra vezetnek mindenkit.


Fontos ezeket éreteni egy gyermeknek és mindannyiunknak. Ezzel az úttal szabad csak életbe küldeni a gyermeket és megkezdeni a természettudományos, és egyéb iskolai tanítást, nevelést.


2013. jún. 27. 18:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha vallási iskolák(és nem hittanos iskolák) lennének, hidd el, az ezósokat megköveznék.. Meg a tudósokat, Darwint kiásnák a sírjából és a csontjait elégetnék, mondván, hogy a Sátán csontjai ezek, stb.

Antimod: Igazad van. Az emberi társadalom már pusztulásra van ítélve. A túlélés miatt születtünk, de már teljesen más célt követünk. Az emberiség már javíthatatlan állapotba került.

2013. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem egyhamar nem fog ilyesmi valóra válni, marad a jól megszokott = középkori típusú agymosottság, címkézés, kapcsolók elhelyezése az emberben stb.


A spiritualizmus szerintem maga is agymosás.

2013. jún. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tetszik ez a kérdés, én is gondolkoztam már ezen:) Hogy mikorra...attól függ, először is hogy mennyire tudnak az emberek befogadók és készek lenni, hogy változtassanak a nézőpontjukon. Amíg azon folyik a vita hogy jó dolog-e a spiritualitás (egyáltalán, mi a spiritualitás), létezik-e Isten (na meg melyik vélt és valós), vagy hogy melyik vallás a leghelyesebbik, és mindenki szilárd meggyőződéssel állítja a saját igaznak vélt valóságát, addig nem lesz semmiféle változás. Ez nem a nagyhatalmaktól, meg a befolyásos emberektől függ, hanem az egyének hozzáállásától.

Ha azt várnánk hogy egy ilyen megvalósuljon, a végtelenségig várhatnánk.. :) Nem az oktatási hivatalnak vagy a parlamentnek kell először változnia, hanem úgy az átlagszellemnek, de épp ez az ami hiányzik az emberekből...mármint az egységes vélemény, az összetartás (-fontosságának érzete egyáltalán). Most komolyan, hányan érzik hogy "talajmosta abszurdum" amit írok? Biztosan sokan. És ez az, ami nem hagyja változni úgy am block a rendszert, nem pedig a "fogvatartóink"...


Egyébként szinte a zsigereimben érzem, hogy el fog ez jönni. Még hosszan lehetne vitatni ezt az átlagfelfogás dolgot, meddig kéne szerveződnie, minek lenne már döntő hatása, kik tudnak cselekedni majd ezügyben... Mondhatnám, hogy akik befolyásos személyekkel tartanak jó kapcsolatot, de ez annyira nem igaz önmagában. Nem fogom ezt az összefogás dolgot tovább ecsetelni, értitek mire gondolok. :)

2013. júl. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!