Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Állandóan álmodozok rengeteget...

Állandóan álmodozok rengeteget. De mégse történik semmi, miért?

Figyelt kérdés
A gondolataim amiket a fejemben egy sztorivá alakítok mindig egy bizonyos fiúról szól.Mindig arról aki éppen tetszik.Ezt nem úgy kell érteni hogy hetente más.Ha nekem tetszik valaki az fél év vagy akár egy év is lehet.Mindig eljátszom a fejemben a jeleneteket természetesen csak ami valóságos.Pl.:csókolózunk ide megyünk oda megyünk kézen fogva, ilyen romantikusat mond olyan romantikusat tesz.Én úgy tudom a gondolatokkal teremtünk vagyis amit gondolunk azt bevonzzuk és a valóságban meg fog történni.De eddig még egy ilyen gondolatom sem teljesült.Mit rontok el?Mit csinálok rosszul?
2013. aug. 2. 18:35
 1/7 anonim válasza:
az álmok nem válnak valóra. Egyébként , nekem is volt olyan , hogy elképzeltem milyen , meg mit tesz , miket mond, és nem úgy lett. Csak ha teszel valamit akkor történnek meg ezek a dolgok..
2013. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az álmodozás az élet megrontója. De néha azért jó dolog. A gondolatainkkal a belső világunkban teremtett dolgokat meg is kell valósítani, ezért pedig tennünk is kell.
2013. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az életben lépni kell sajnos ha akarunk valamit, a gondolatokat tetteknek kell követnie, hogy az álmok beteljesüljenek.
2013. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ott rontod el, hogy a gondolataidtól várod a történéseket, nem a tetteidtől.
2013. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Tenni kell azért,hogy az álmok valóra váljanak! Szóval hiába találod ki a történetet,ha nem teszel is érte,hogy benne élhess valójában is. Például 00:00-kor 11:11-kor vagy 22:22-kor vannak akik szoktak kívánni (köztük én is) ,és nálam már többször is bevált! Ugyanazt kívántam,koncentráltam rá nagyon,és sikerült. Hogy mi volt az,nem mondhatom el,mert a mai napig ezt kívánom mindig ;)
2013. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlackSword ***** válasza:

Azért, mert az álmok nem úgy válnak valóra, hogy elképzeled és megtörténik, hidd el ha ez így lenne csikkzsebből fizetném ki a magyar államadóság mellett a görögöt is...


Az álmok úgy válnak valóra, hogy megcsinálod... Szóval odamész a sráchoz, és kikezdesz vele... Szóval nem a barátja akarsz lenni...

2013. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Életképtelen? Nem hinném. Aki nem hisz benne ne higyjen,az ő baja. Aki pedig elhiszi,annak csak jobb lehet az élete szóval kettőnk közül te vagy életképtelen minden értelmemben.
2013. aug. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!