Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A hétköznapi tárgyakban :...

A hétköznapi tárgyakban : szék, asztal, szekrény, szemeteskuka vagy szelektív hulladékgyűjtő ugyanúgy megjelenik benne Sátán?

Figyelt kérdés
A keresztyének zerint Isten minden tárgyban, de akár növényben is pl csipkebokorban megjelenhet és Szent sátánizmus szerint Sátán egylényegű, egyenő Istennel, akkor ugyanúgy megtalálom azokban a tárgyakban ami körülvesz ?

#sánán
2013. aug. 12. 15:49
 1/8 A kérdező kommentje:

A szemeteskukában nagyon büdi van :S


Az a benne tárolt kajáktól van vagy az már sátán aki megjelent benne?

2013. aug. 12. 16:10
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Jézusom, menj ki már egy kicsit a levegőre.
2013. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Keresztény vagyok, de soha nem hallottam arról, hogy Isten bármilyen tárgyban benne lenne.
2013. aug. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 DarkLantern ***** válasza:
58%

Szerintem fogd magad és másszál bele egy szemetes kukába, de ne gyere ki belőle addig amíg nem megy a helyesírás.

Tárgyakban való megjelenés értelmetlen és ostoba dolog lenne, az energia az meg tud jelenni tárgyakban. De mondom másszál egy kukába és ne gyere ki, csak ha már tudsz helyesen írni.

Az egész emberiség nevében köszönöm ha megteszed.

2013. aug. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat várok!
2013. aug. 14. 14:34
 6/8 anonim ***** válasza:
értelmes válaszhoz értelmes kérdés kéne.
2013. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
A szemeteskuka annyira büdi, hogy a Sátán kénköves bűzei elvegyülnek közte. Ott a rejtekhelye, oda bújik, hogy ne találják meg :xD
2013. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 istvan82 válasza:
Hát ha ilyeneken gondolkozol, akkor szerintem azon is elgondolkozhatsz hogy teljesen 100as vagy e? Ilyeneken ketyósok gondolkoznak csak...de tényleg
2013. szept. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!