Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Eltörtem egy tükröt most mi...

Eltörtem egy tükröt most mi lesz velem?

Figyelt kérdés
Sok kis darabra esett ,én nem nagyon hiszek a babonákba ,csak a fekete macskában,meg a mentő,meg a kéményseprőben. Most mire számíthatok?? Valakivel történt már ilyen ?? Következménye??

2013. szept. 25. 00:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pénisz/vagina leszárad
2013. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%

szerencsétlenséget jelent.

méghozzá az életed lesz az, bármi amibe belefogsz, sikertelen lesz.

kudarcok kísérik életutadat, amíg a 7 esztendő le nem telik.

sokszor van h a sors úgy szúr ki az emberrel, h a 6. évben szintén eltör egy tükröt,és innentől még 7 újra.

azért hét év, mert ez szimbolikusan az emberik megújulás száma, 7évre datálják, h a kapcsolatok, szokások élethelyzetek is kiéleződnek, fordulóponthoz érnek, és ilyenkor vagy kedvező vagy kedvezőtlen fordulópont lesz majd.

nos a tükör esetén.

mivel egy szép tükör az egység , harmónia , szépség jelképe, ha mindezt eltöröd vagy kárt teszel benne, pl megkarcolod, akkor a lelkedben esik kár, olyan mintha magadat törnéd össze vagy karcolnád meg.

ilyenkor a lélek vezekel, és 7 év, mire eljut a vezeklés végére.

2013. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Béla Őrangyal szekta ***** válasza:
Elrabolnak a reptoidok.
2013. szept. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

vigyázz jobban

semmi baj nem lesz

2013. okt. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Lenore Pein AsamiYuu ***** válasza:
Venned kell egy uj tukrot..
2013. okt. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!