Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Satanistak, ti valoban elhiszi...

Satanistak, ti valoban elhiszitek amit a Spirits of Eridu-ban irnak?

Figyelt kérdés

Vettem a faradtsagot es elolvastam nehany irast, (Spiritualis hadviseles, Satani meditaciok, Satani Boszorkanysag)hogy megnezzem, mit is tanitanak, miben is hisznek ezek a magukat satanistanak vallok.


Es kozben leesett az allam, a fulem ketfelel allt, es nem akartam hinni a szememnek attol amit olvastam.

Eloszor is, a magyar forditas csak ugy hemzseg a hibas, pontatlan kifejezesektol.

Amit tartalmaz: egy takolmany, fercmu, feligazsagok, felreertelmezesek, elferditesek es hazugsagok kevereke. Ugyanakkor tartalmaz dolgokat, amelyek valoban ugy vannak.


Egy tizen-,huszon-eves tapasztalatlan fiatal ha elkezd ilyen dolgokban komolyan hinni, negativ szellemi erokkel jatzadozni, akkor belathatatlan bajt zudithat magara.

Hogy milyet ? Megbolondulhattok, a pszichiatrian kothettek ki.


Ugye lattatok mar alacsony IQs, demens, debil, mentalis retardiaval szuletett embereket ? Ok elozo eletukben fekete magiaval foglalkoztak, visszaeltek a szerzett hatalommal, amit a Satantol kaptak, es a karma torvenyenek ertelmeben most igy kell vezekelniuk!!


Hatalmat akartok ? Masok folotti hatalmat ? Megkaphatjatok. De a lelketeket kell erte cserebe adnotok.


A valodi hatalom birtokaban akkor lesztek, ha legyoztetek onmagatokat, a sajat egotokat.


Nem vagyok ellene a vallasnak, ezoterianak sem okkultizmusnak. Tanuljatok, erdeklodjetek, higyjetek valamiben.

Csak annyit akartam mondani, tanacsolni, hogy inkabb pozitiv iranyba kotelezzetek el magatokat, csak tiszta forrasbol meritsetek.



2013. okt. 2. 00:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
49%

Én is olvastam belőlük valamennyit, de egyik cikknek sem értem a végére, mert bődületes baromságokat nem bírok végigolvasni, de hogy a SS-ek ne pontozzanak le, közlöm, hogy a Bibliát sem voltam képes kiolvasni, mert azt is éppen olyan szemétnek tartom mint az előbbit.

...

Néha én sem tudom, hogy a technológia világában, hogy lehet ilyen hülyeségekben hinni?

2013. okt. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
42%
Én nem vok sátánista, de azt írták hogy fullra elhiszik. Zollbeh a vezetőjük.
2013. okt. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
38%

"Hogy milyet ? Megbolondulhattok, a pszichiatrian kothettek ki. "


Nem értem, miért bolondulnának meg ha ilyeneket hisznek? A sok tanulásba is meg lehet őrülni !


Mi a különbség, ha a reális okkultizmusba hisz, akkor nem őrül meg? Vagy egy eltorzított okkultizmusban.


"Hatalmat akartok ? Masok folotti hatalmat ? Megkaphatjatok. De a lelketeket kell erte cserebe adnotok. "


Eszerint, az összes okkultista egy életen át tartó mágia után örökké szenvedni fog az életeiben ? Nem hiszem.


"Ugye lattatok mar alacsony IQs, demens, debil, mentalis retardiaval szuletett embereket ? Ok elozo eletukben fekete magiaval foglalkoztak, visszaeltek a szerzett hatalommal, amit a Satantol kaptak, es a karma torvenyenek ertelmeben most igy kell vezekelniuk!! "


Na és? Egy retardáltan végigélt élet, aztán folytatatják a lélek fejlődését ugyanott. Kb aki az életben a fennti sátánista maszlagot beveszi, az eleve retardált -.- Mi a különbség?

2013. okt. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
57%

Az a baj kedves kérdező, hogy te semmivel nem tudsz pontosabb, bioznyíthatóbb, alaposabb dolgokat állítani, szóval a te mondókád semmivel sem hitelesebb mint a JoS-é.


Az persze más kérdés, hogy a JoS talán az egyik legundorítóbb a teista sátánista bandák közül, az egész egy szánalmas náci toborzóiroda, de a te nem létező ellenérveid mindössze egy pofon a szarnak.

2013. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 The Lizah Reloading ***** válasza:
37%
A első beavatás alkalmával megjelenik lelkükbe Sátán és onnantól kezdve képesek napi szinten beszélni Sátánnal, aki elmondja az Séténi igazságokat és megerősíti a Spirits of Eridu vagy tökömtudja mi igazságait.
2013. okt. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne?? Én még nem találtam részletesebben kidolgozott meditációkat, és ritúálékat, mint a fentebb említett oldal. Sokáig szeretet meg ilyen maszlagokat szajkózva éltem aztán egy jó pár árulás után rájöttem, hogy ezt túlértékelik és igenis egyesek megérdemlik a bosszút, és ha megérdemlik miért ne használjam fel. Legalább nem álszent módon vannak ott leírva a dolgok... igen is a rossz rosszat érdemel, a jó jót.. persze mondhatnátok, hogy ez relatív.. Hogy náci toborzó iroda e??? Lehet, bár a nácikról más a felfogás, mint amit a közmédia elhintett jó pár éve... Nekem is nehezemre esik még Hitlert magasztalni meg kollektívan egy népet utálni, de lehetséges, hogy egyes kontaktok a saját nézetüket is beleviszik, általában így alakultak mindig is a szekták, de az alapkoncepciója jó és világos. Fejlődj, fejleszd magad, tiszteld az isteneket és utána úgyis személyes kapcsolatba kerülsz velük és felvilágosítanak..ennyi...
2013. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:

Szerintem elég érdekes dolgokkal foglalkoznak, de azért - úgy gondolom - nem árt az óvatosság.


Legjobb, ha az ember önmagával azonos és nem kötelezi el magát ismeretlenek = mások =valakik =entitások mellett.


Azt viszont nem tudtam, hogy Zoboleh a vezetőjük.

2013. okt. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
89%
Nem Zoboleh a vezetőnk, ő csak fejlettebb és jártasabb a témában. Az Istenek a vezetőink.
2013. okt. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 A kérdező kommentje:

# 3 Termeszewtesen nem attol, hogy valaki elolvassa, attanulmanyozza ezeket a konyveket, meeg nem fenyegeti idegbaj vagy hasonlo. Csak akkor, ha a gyakorlatokat is csinalni fogja.


Mert azok valoban hatasosak, es mukodnek. Komoly okkultista konyvekbol lettek osszeszedve, okori Egyiptomi titkos konyvekbol is. Nem is ezeket kritizalom, hanem a hozzajuk irt szoveget.


Meg azt nem ertem, hogy egyesek miert inkabb a negativumot, a bajt, a szenvedest, a sotetet valasztjak maguknak ?!? Normalisak az ilyenek ?


Hiszen alaptermeszetunk, termeszetes allapotunk a boldogsag !

Miert harcoltok, gyulolkodtok, bosszut alltok ? Ti szenvedni akartok ?


Jo, csinaljatok, ha akarjatok. De nem jo uton jartok. Felre vagytok vezetve. Majd rajottok. Egy jo adag szenvedes aran.

2013. okt. 3. 21:12
 10/80 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy tisztaság legyen először ki kell seperni a szemetet.... Nem a feltétlen bosszúvágy itt a cél, csak a megérdemelt "jutalmát" kell megadni azoknak, akik rászolgáltak, ebben nincs semmi rossz.
2013. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!