Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a különbség a boszorkány...

Mi a különbség a boszorkány és a sámán között?

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 14:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
2013. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
62%
Nagyjából minden.
2013. okt. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
24%

És mi a hasonlóság?

Hogy nem léteznek.

2013. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
43%
Hogy mi a különbség a kettő közt a különbség ott, kezdődik h a boszorkány nőnemű a sámán meg férfi illető a boszorkányok célja az emberiség megrontása. ezzel ellentétben a Sámán képességei révén kapcsolatot tud teremteni a közösség és a túlvilág között. )
2013. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
47%
A metin2ben van sámán
2013. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
13%
Csak kár, hogy ez, meg nem a videojátékok világához tartozó kérdés.
2013. okt. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Információ Kapitány ***** válasza:
46%
A sámán menőbb! A boszorkány vagy vénasszony, vagy kapuzárási pániktól megkergült nő, vagy ha férfi akkor búza. Ezzel ellenben a sámán menőn énekel, menő cuccai és tetkói vannak, és király csontjai amit folyton dobál.
2013. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

#1: Igen, ismerem Wikit, meg is kérdeztem, de ez nem olyan információ, ami kisegített volna. - Kék kéz.

#2: Kifejtenéd? - kék kéz.

#4:Van férfi boszorkány (boszorkánymesternek hívják) és női sámán is... A Harry Potterben talán csak a nőkre alkalmazták a boszorkány kifejezést, de ez csak J.K. Rowling kitalációja.


4 és többiek - piros kéz.

2013. okt. 8. 19:38
 9/25 Információ Kapitány ***** válasza:
47%
Na jó A HP-ben gyerekek voltak, meg Ratyi mágusok. Meg a végén végre 18+ os Hermione. A női sámánok akkor sem olyan menők.
2013. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Kedves Információ Kapitány! Lásd, hogy értékeltem a humort, kék kezet kapsz, de csak mondom, hogy abból, hogy "menőbb" nem tudtam meg semmit:) Nekem nem szempont, hogy éppen most mi a menő. Én csak a kettejük közti különbségekre vagyok kiváncsi.
2013. okt. 8. 20:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!