Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Beszéltél halottak napján az...

Beszéltél halottak napján az elhunytaddal, úgy hogy az válaszolt is rá?

Figyelt kérdés

Kovács András Főtáltos, azt mondta a TV-ben, hogy halottak napján egy nap kimeőt kapnak a holtak a mennyből és ellátogathatnak élő szeretteikhez és ekkor beszélgetni lehet hozzájuk és ők a lelkünk mélyén válaszolnak ilyen belső hangon rá. Ha a szellemi szintünk legalább átlagos, ezt meghalljuk szerinte.


Én próbáltam beszélgetni a halott családtagjaimmal, de nem hallottam válaszoltak. Lehet kicsi a szellem szintem. Ti tudtatok beszélgetni, úgy hogy válaszoltak is rá?


2013. nov. 2. 22:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
igen, csak halottak beszélgettem...
2013. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
Akármilyen furcsa én tudtam csak az volt a baj hogy kínaiul válaszolt és nem értettem.
2013. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
basszus hozzád is kínaiul beszéltek?!
2013. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szenvedek elmebetegségben, így csak élőkkel beszélgettem.
2013. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Igen de nem értettem meg úgy hangzott mintha számolt volna. Lehet a lottószámokat akarta közölni de jövöre megtanulnak kínaiul csak nehogy japánul válaszoljon.
2013. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam beszélgetni a halottakkal.
2013. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Napkiraly ***** válasza:
az egyik akart tőlem kérni egy cigit, de kiröhögtem hogy úgyse tudja elszívni
2013. nov. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Igen tudtam vele kommunikálni. Fél liter vegyes után xbox-oztunk méghozzá fifáztunk.
2013. nov. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Akik nem hisz benne ne válaszoljon !
2013. nov. 2. 23:22
 10/23 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Esetleg tudsz valami kézzel fogható bizonyítékot pl hangfelvételt hogy ez kivitelezhető lenne a valóságban? Ha így lenne sok gyilkos aki nem bukott le tetteiért csak megkérdeznék a halottat ki ölte meg adjon személyleírást könnyebb lenne a rendőrök dolga kis nemde?

2013. nov. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!