Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » El lehet érni valamilyen...

El lehet érni valamilyen mágikus módszerrel, hogy több legyen a fizetésem, ha igen, mivel?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet a főnökömet "szuggerálni" hogy magától értetődőnek érezze, hogy több pénzt fog adni? Nem vagyok lány, szóval a csábításos dolgokkal hagyjatok! Normális válaszokat!

2013. nov. 4. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha a főnököd nő... (folytasd)

Ha nem, akkor bánhatod hogy nem vagy szexy szőke nagymellű 26-os.

2013. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Információ Kapitány ***** válasza:
A neve: Munka
2013. nov. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Azt vettem észre, hogy aki igazán hajt, aki termel, javít, gyárt, nem fog igazán sokat keresni. A főnökök keresnek igazán, akik már nem két kézzel fogják meg a munkát, hanem szerveznek. Na az is munka, ismerek olyan cégvezetőt, aki panaszkodott, hogy belegebed a sok munkába, ezt épp egy elnyújtott laza ebéd közben mondta (amíg az alkalmazottai a gépek felett görnyedtek).

Azzal lehet sokat keresni, ha te is ilyen szervezővé válsz. Azzal fogsz sokat keresni, ha neked dolgoznak, nem pedig te dolgozol másnak.

2013. nov. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Amíg menekülsz sose fogsz több pénzt keresni. Teremtsd meg a hátteredet, hogy merd kinyitni a szád, aztán kérj fizetésemelést. Mindezt 10 év aktív spirituális fejlődés tükrében mondom. Ne menekülj, állj a sarkadra, és ne várd hogy valaki majd megszán, vagy Isten majd helyetted tesz bármit is. Ez a Te leckéd, a Te számodra félrerakott tanulnivaló. Tanulj meg küzdeni.
2013. nov. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Információ Kapitány ***** válasza:

Szerintem az a tuti,ha te dolgozol magadnak. Hogy mit meg hogy ne kérdezzétek, mert épp én is erre próbálok rájönni.

:)

2013. nov. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen bevonzás féle marhaságokra gondolsz, azt felejtsd el. Tapasztalatomm szerint, ha a főnöknél be akarsz vágódni, mindig mondd meg neki a véleményedet. Nem odamondogatásra gondolok, hanem korrekt vitára. Néhány felkapaszkodott női vezetőn kívül a főnökök nem szeretik a talpnyaló, teszetosza emberkéket. Koromból kifolyólag sok helyen dolgoztam, de ez mindig bevált. Volt olyan, nem is egyszer, hogy amikor félórás heves vita után a főnök az ajtót bevágva elrohant, mindeki (én is) azt hitte, hogy szedelőzködhetek. Nem így lett. Sőt, amikor a vezérrel akasztottam tengelyt, és az ki akart rúgni, vele szemben is megvédett. Persze ehhez nem árt jól dolgozni és minden csínját-bínját ismerni a munkádnak.
2013. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bocsi az elütésekért.
2013. nov. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Még egy jó tanács: hitesd el a főnököddel azt, hogy alig jössz ki a jelenlegi fizetésedből.

Ha egy akár öreg BMW-vel, vagy egy nem túl öreg VW-vel jársz munkába, vagy új, drága cuccaid, ruháid vannak, jó okostelefonod, akkor soha nem fogja emelni a fizetésedet, mert azt fogja gondolni, hogy már így is túl jól élsz, irigyli majd tőled még a 10 forintos fizetésemelést is. Nem azt mondom, hogy rongyokban járj és lyukas padlólemezű Ladával, de ne láttass semmit és ne is tudjon semmit. A kelet európai főnökök (legyen az magyar, szlovák, ukrán, lengyel) nem szeretik, ha jól él a beosztottjuk, vagy hasonló szinten, mint ők. Ez ilyen mentalitás dolog (elég féreg dolog, de ez van). Tűnj szegénynek. Az se baj, ha megsajnál. Ez az adu ász. Csak aztán nehogy a fizetésemelés után villants valami új cuccot, mert még visszavonja az emelést.

2013. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem kimondottan mágia, inkább vonzás törvénye....de az tényleg működik. Ajánlom figyelmedbe Esther és Jerry Hicks erről szóló könyveit.
2013. nov. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Tanulj ehelyett a baromsag helyett. Én 650K nettós állást hagytam ott januárban az országgal együtt. Most jobban keresek. :)


Az indulásról meg annyit, hogy anyám, mostohaapám alkoholista, 14 éves korom óta dolgozok és saját pénzből végeztem el a BME-t is.


Jah, és nem hiszek az okultizmusban.

2013. nov. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!