Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt valaki aki tud szerelm...

Van itt valaki aki tud szerelmi kötést csinálni, vagy el tudná mondani hogy kell?

Figyelt kérdés

Kérlek, kérlek... ne gyertek olyan kommentekkel hogy hü_lyeség meg nincs ilyen. Én elfogadom, hogy Ti nem hisztek benne, ti is fogadjátok el hogy én meg igen. És férjünk már meg egymás mellett. Köszi.


Szóval van itt olyan aki tényleg csinált már ilyet, és tudna nekem csinálni? Akár el is megyek hozzá ha Pesten van bár fizetni nem nagyon tudok érte... De nagyon hálás lennék. Vagy csak úgy nagyjából elmondaná valaki hogy hogy kell? Esetleg valaki csinált már valamilyen szerelmi 'varázslatot'? Minden ötlet érdekelne (ami ezzel kapcsolatos), köszönöm...



2013. nov. 17. 22:07
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
71%
Ha szerinbted,létezne...akkor miért van ennyi magányos szingli a földön,tele bánattal és nyomorúsággal? inkább hagyd abba az értelmetlen álmododozást,és csinálj úgy mintha megküzdenél valakiért.mint ilyen fogyatékosságok után menj.
2013. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
10%

pénz nélkül nem fog menni sajna...a mester ember sem ingyen dolgozik...:)

aki ebből él, valószínűleg valamiből fenn is kell magát tartania, ezért nem ingyen csinálja.

nem pont tisztességes dolog, ez, és nem is pont úgy működik, mit a sok netes baromságokat közlő oldalakon fenn van, tiniknek hülyéskedni jó, de semmi másra nem jó!

itt úgysem fogsz olyat találni, aki ilyet segítene csinálni, max ahogy feljebb írtam, baromságokat fog ajánlgatni.

de mivel szkeptikus is vagyok, mégis érdekelne, h ezt a dolgot mégis miként képzelted el, hogy fog hatni?

2013. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
80%

hülyeség. és nem azért mert nem hiszek benne. pont hogy igen. értelmes boszi vagy josnö akárki ilyet nem csinál.


csak hogy tudd mi a következménye.

az hogy belédzug és nem tud nélküled élni nem jelenti azt hogy boldogok lesztek. mindnekinek van egy életutja, ha megkötöd a kezét nem tudja teljesiteni, hazug szerelembe esik ami ráadásul ha rosszul végzödik mert csak ölitek egymást akkor sem fog tudni szabadulni mellöled mert meg van kötve.

ezt akarod?

2013. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

utolsó jól írja...

ilyen dolgok vannak!

és bizony ennek a következményét a sorsodban vállalnád?

mert sztem helyetted nincs az az épeszű ember, aki ennek a negatív következményét magára vállalná!

2013. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

#1 Kértem valamit, miért olyan nehéz megállni hogy ne szólj be, csak mert te másképp gondolod?


#2 Hát, valamennyi pénzt tudok érte adni, ha tényleg profi. Sajnos nem vagyok egy gazdag ember. Hogy képzeltem? Hát nem is tudom. Mondjuk úgy hogy belémszeret és velem akar majd lenni, nem tudom pontosan.


#3 Én már boldog lennék ha belémzúgna és nem tudna nélkülem élni. :) És érzem hogy ő is szeret, ez csak segítene neki meghozni a döntést hogy inkább velem legyen. Lehet hogy gonosz dolog, de én is megérdemlem a boldogságot. Ha csak így, akkor így...

2013. nov. 17. 22:36
 6/37 A kérdező kommentje:
#4 Szerintem nem lenne olyan vészes az. Jól kijönnénk, és jól működne a kapcsolatunk, ha egyszer összejönnénk végre.
2013. nov. 17. 22:37
 7/37 anonim ***** válasza:
72%

kérdező...

sajnos ez nem így működik...

írtak róla ezer könyvet, a miérteket elolvashatod...

ha működik is, az csakis rád lesz negatív hatással...meg arra aki lesz olyan marha h segítsen...

2013. nov. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
69%

kérlek olvass utána, a neten is rengeteg mindent írnak róla

soha, de soha ne kérj szerelmi kötést, akár még halál is lehet a vége

2013. nov. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

#7 Milyen negatív hatással? Sokmindent felvállalnék azért hogy ez a dolog működjön.


#8 Ha az én halálom akkor nincs vele semmi baj. Egyébként sincs miért élnem.

2013. nov. 17. 23:11
 10/37 anonim ***** válasza:
27%
Nincs szerelmi kötés, nincs szerelmi 'varázslat'. Ha nem szeret? Így jártál.
2013. nov. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!