Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mágiázással megtudok szüntetni...

Mágiázással megtudok szüntetni szerelmi sérülést?

Figyelt kérdés
Vagy valaki akibe valamiért nagyon szerelmes vagyok de elszeretném felejteni és megpróbáltam egy olyan mágiát hogy rajzoltam egy boszi jelet a közepébe tettem egy gyertyát.Egy másik lapra meg leírtam hogy nem szeretnék tőle szenvedni elvileg ma este discoba mennénk vele. Azt írtam még a lapra hogy vagy legyen velem vagy legyen vége a szenvedésnek.És ezt elégettem. A gyertya felborult magától és a lap amire a boszi jelet rajzoltam és a gyertya teljesen elégett 2-3 p alatt a láng pedig néha érdekesen lobogott.

2013. nov. 22. 17:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Gáz... Bajban vagy.

A gyertya. Ha felborul semmi nem lesz jól. A szenvedés megszüntetését meg lehet millió féleképp értelmezni... pl.: az életed vége a szenvedése végével egyenlő. Ezt pontosítani kellett volna.

Azt a "boszi" jelet meg nem szabad csak úgy használni. Minimum szabályosan... és persze rituálisan az egészet.

Még annyit, hogy a gyertyát valami borította fel, vagyis valami történni fog ami valószínűleg nem az lesz amit szerettél volna. Természetesen nem csak rosszra kell gondolni... Vigyázz a mágiával.

2013. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szegényke!

Sajnállak, mert én is megszenvedtem a magam szakítását, úgy éreztem, belehalok, de ezen mágia nem segít.

A mágia szerintem semmit és semmiben nem segít, ha így lenne, akkor mindenre rá lehetne mágiázni, és nem lennének gondjaink, vagy hamarabb megoldódnának.


A gyertya lobogása és felborulása véletlen, ne csináld, mert értelmetlen.


Szerintem, ha nagyon szenvedsz ettől a szerelemtől, akkor jobb elengedni, ezt pedig csak úgy lehet, ha nem látod az illetőt, már ha teheted, vagy minél ritkábban.


Ne nézegess róla képeket, kerüld a találkozást, kösd le magad valamivel, ami jó fárasztó testileg és agyilag is.

Nekem ez jött be, a marha nehéz munka, a kemény tanulás, és ezek után még napi 1 óra torna, ha volt időm futni is elmentem.


Mostanra érzem, hogy nem facsarodik el a szívem, és nem jön rám a sírás, ha rágondolok, pedig január óta külön vagyunk, az meg már majdnem egy éve volt.


A terhelés segít, mert elfáradsz, és az idő, ami csökkenti a fájdalmat.

2013. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
"Mágiázással" meg LEHET szüntetni, de te képes vagy rá vagy nem, azt honnan tudnánk. Értesz hozzá?
2013. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
sok látóval meg médiummal beszéltem már és azt mondják hogy valami mester jelöltség meg mester pecsét van rajtam meg hogy előző életeimben voltam király is
2013. nov. 22. 17:21
 5/17 A kérdező kommentje:

Lényegében a mágia lényege az volt hogy ez a szerelmi fájdalom megszűnjön.

De tulajdonképp azt mondták nekem hogy én úgy képzeljem el magam fejlettségileg hogy mintha valaki megszületne és már abban a pillantban annyit tud mint egy 18 éves

2013. nov. 22. 17:23
 6/17 A kérdező kommentje:
de az egész után jobban éreztem magam egy kicsivel jah és nemrég cigizni kimentem és fehér füst szerü vmi ment el tőlem kb 5-6 méterre azt hittem a cigi füst de rájöttem h nem onnan jött és mindenhol szétnéztem h nem-e égetnek ez jel lehetett?
2013. nov. 22. 17:24
 7/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok és hát had ne mondjam hogy már benne van a bajban... Hiába beszéled le róla, mert már megtörtént.

A gyertya nem tud magától csak úgy felborulni. Kell hozzá valami szellő vagy meg kell lökni...

2013. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De a felborulás csak rosszat jelenthet??
2013. nov. 22. 17:28
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha tudok segíteni írj egy privátot. (első)
2013. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Csak még több negatív dolgot mélyítettél.
2013. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!