Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy tudok dimenziókaput...

Hogy tudok dimenziókaput készíteni az asztrál síkra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék egy dimenziókaput nyitni a túlvilágra, de most olyat aminél nem kell hátra hagynom a fizikai testemet.

Valaki esetleg ismeri a szükséges ráolvasásokat, rajzokat?

Milyen krétával érdemes felrajzolnom a varászjeleket?



2014. jan. 5. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Éjfélkor áldozz fel 12 kecskét és a vérükkel átitatott tőrt dobd a végzet hegyébe miközben felolvasod a bibliát törökül.Ja és a kört zsírkrétával rajzold, lehetőleg zöld de bármilyen másik szín is megteszi .
2014. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1# köszi, de esetleg valami más módszert nem tudnál ajánlani?

Nem szeretem az állatkínzást, gyilkolást.

2014. jan. 5. 23:40
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Pedig jobb lesz ha hozzá szoksz. De kell hozzá az "X vegyszer" is. Ez egy titkos összetevőket tartalmazó asztrál öntet, ami képes uralni az antianyagot. Megadhatom, ha a Fehér Tanács jóváhagyja nekem, addig pedig bizonyítod hogy csakis jóra használod és valóban képes vagy birtokolni, kézben tartani az Erejét.

Holnap elindulok Vasudvardba, beszélek a Rend fejével.

2014. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3# Köszönöm a segítségedet! Légy óvatos, majd Fehér Szarumánnal! Furcsa lett mostanság a palantír használatától...
2014. jan. 6. 00:27
 5/8 anonim válasza:
Kerdezo: tudsz asztralutazni? En is annyira szeretnek, probalkoztam, de csak szerencsetlenkedes lett belole :( hogy kell? ( :D )
2014. jan. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Nincs ember fia, aki ismeri a két.világ közti kaput ezt csak a haláloddal érheted el gondolom nem akarsz meghalni, amíg tested él addig a lelked nem tud elszakadni a fizikai testedtől.. talán a halálközeli élménnyel megláthatnád a két.világ közti alagútat, amikoris az ember energiává lesz és maga mögött hadja ez a világot.
2014. jan. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ment mindenkinek a like!

5# Csak trolkodásból kérdeztem meg ezt! :D Ettől függetlenül nem vagyok szkeptikus, annyira, próbálkoztam sátánista meditációkkal, és egyszer elég közel kerültem az asztrál síkhoz (ha nem csak hallucináltam), nem egy kellemes élmény... Halál félem lett és úgy érzetem mintha valaki figyelen vékony női hangokat hallottam a szobámban mintha vitatkoznának, osszciláló hangerőn hangerőn (néha felerősödőn néha, le gyengülő) ilyen az asztrál sík moraja.

Ehhez fel kell aktiválni a tobozmirigyedet én a gaum nevű mantrát (meditációs varázsige) használtam és mély transzba mentem előtte, utána egy normál meditációnál történtek ezek. Valahogy így kántáltam G-AAAA-UUUU-MMMMMMMMMMMMMM az M legyen hosszú.

2014. jan. 6. 15:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Több pontból álló utazás az asztrálutazás..

1. a dimenziókaput rá kell rajzolnod egy asztalra, aztán meg kell csinálnod, hogy hogyan az benne van Ga'ala A'oh törvényeiben. (ezek keletkezés gondolom ismert nem is feszegetném a témát) Ez után repjegyet kell foglalnod ausztráliába, ez már ausztrál utazás. Itt (ausztráliában) kell/lehet megnyitnod a dimenziókapud, és máris kezdődhet az asztrálutazás. Azért ott kell megnyitnod a dimenziókaput mert ott a földet övező rétegek sokkal vékonyabbak mint itt. Sok sikert, további kérdésed van keress üziben.

2014. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!