Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudnátok nekem ajánlani és...

Tudnátok nekem ajánlani és kristályokról egy nagyon jó könyvet?

Figyelt kérdés

Olyan könyvet keresnék, ami...legyen nagy, és legyen benne mimnél több kristály és lényeges, fontos leírások! ezalatt értem azt, hogy ne csak pár sort írjanak a tulajdonságairól, mire használják és miért, a spirituális jelentéséről és stb. hanem fejtsék ki hosszan!


Valamint legyen a könyvben elemekhez rendelt ristályok és leírásai, ugyan ez csillagjegyekhez is ( Bár Elieen Holland Boszorkánypraktikák c. könyve elég jó és meg fogom kapni és abba effektíve sok minden benne van ).


Tehát, tudna nekem valaki egy igazán hasznos és tartalmilag, leírásilag is egy nagyon szuper kristályokkal foglalkozó könyvet ajánlani?



2014. jan. 11. 00:40
 1/6 Passiflora ***** válasza:

Ha gondolod, nézz bele ezekbe egy könyvesboltban:


[link]


[link]

2014. jan. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem
2014. jan. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az első link alatti könyvet vettem meg pár napja, sajnos nincs benne sok kristály, meg ez inkább tankönyv, képletekkel, keletkezés leírással, és kémiával....ezoterikus résszel is foglalkozik a kristályok leírása mellett, de szerintem nagyon kevés...
2014. jan. 11. 00:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Koch Sándor - Sztrókay Kálmán Imre: Ásványtan


[link]

2014. jan. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utóbbiból az is kiderül, hogy a kristályok csak szép kövek, nincsen semmiféle mágikus erejük, és aki ezt hiszi, annak ideje kinőni a mesékből.
2014. jan. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Passiflora ***** válasza:
Judy Hall: Kristálybiblia 1-2
2014. jan. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!