Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nyíregyházi lőtéren régebben...

Nyíregyházi lőtéren régebben sátánisták szertartásokat tartottak?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy sátánista szektáknak volt összejöveteli helye Nyíregyházán-Borbányán a lőtér. Állatokat áldoztak fel állítólag. Kör alakú kb 1 méter mélységű és átmérőjű szabályos lyukak is vannak egyes dombokon. Hát eléggé érdekes...

Arra lennék kíváncsi, hogy tényleg igaz-e, ha vannak valakinek információi az kérem írjon.



2014. jan. 12. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Én Borbányán lakok, de nem tudok semmi ilyenekről. Van ott szeméttelep, dögkút szóval minden szépség :D meg sok cigány.
2014. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen tartottak a 90-es évek után, amikor idézőjelesen nem volt gazdája a területnek, ezután egyre többen figyeltek fel a "szabad" területre, sok mindent elkezdtek, de semmi sem valósult meg (azaz volt annyi élet körülötte, hogy ne lehessen ezt csinálni), majd ezután egy igen csodálatos, mára már védett terület alakult ki.


A lyukak többsége viszont tüzérségi eredetű a hiedelemmel ellentétben.


A sátánisták újabban Nagykállóban a Harangodra járnak ki, bár lyukat nem csinálnak, csak a körszeánszok nyomai láthatóak néha napján. (körben elhelyezett kövek, tájidegen növény maradványok- összekötözve/ szabadon, csontok, na meg hamu, és letaposott füvek körülöttük)

2014. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Igazából én undorodom az ilyesmiktől és gondoltam jó lenne tisztában lenni a dolgokkal.

Harangod is eléggé gyanús volt ilyen szempontból, pont múlt héten voltunk.

A kérdést egyébként azért tettem fel, mert anyukámmal szeretnénk néha nordic walking-ozni és a lőtér erre alkalmas lenne, de emiatt nem nagyon mertünk arrafelé menni, gondoltuk inkább legyen Harangod. De ha hallom hog az még gázabb akkor inkább hanyagoljuk :D

Még 1x köszi:) Annyit még kérdezhetek, hogy te honnan tudsz ezekről a dolgokról?

2014. jan. 12. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát inkább legyen Harangod, vagy még jobb lenne ha sóstói erdőt választanátok, bár azért ott nem nagy domb van.

De szerintem egyiktől sem kell félni, csak nem csinálnak olyan nagy butaságot, bár soha nem tudni.


(Nyíregyen több rendőr van, mint Nagykállóban, szóval elméletileg hamarabb kiérnek a helyszínre, ha éppen gond van... "elméletileg" :)


Vigyázzatok majd, hogy hova léptek, nehogy valami védett élőlényt tapossatok el, szóval csak kijelölt úton.


Jó helyek még ugye Nyírbátor környékén a bátori-fennsík, illetve Tokaj sem rossz.

2014. jan. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tokajt is szeretjük, bár még botozni nem voltunk a hegyen, csak simán megmásztuk. Köszi az ötleteket ;)
2014. jan. 12. 15:45
 6/6 dragonkalo ***** válasza:
Nos a sátánizmusban nincs olyan alapfeltétel,hogy fel kell áldozni valamit,vagy csonkítani és a többi és a többi.Ez mind hülyeség.Azok a sátánisták,akik ilyeneket csinálnak a sátánizmusra fogják eme tettüket.Semmi ilyesmi nem kötelező.Aki áldoz,állatokat kínoz,áldozik élőlényeket,egész egyszerűen csak egy beteg állat,aki nem tud mást tenni az életben.A sátánizmus nem erről szól.Ez is egy vallás,egy hit,nem kell félni a sátánistáktól,aki ezt teszi,az anélkül is szadista,beteg ember,hogy "sátánista" lenne.Egyébként én sátánista vagyok.Pontosabban Spirituális Sátánista.
2014. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!