Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha valaki fényeket lát, annak...

Ha valaki fényeket lát, annak mi a jelentése?

Figyelt kérdés
Próbáltam utánanézni, és angyalra tippelek, szóval úgy gondolom, hogy azt láttam. Valaki aki jártasabb ebben tudna segíteni? Egyáltalán van valami jelentősége annak, hogyha valami megjelenik előttünk? Ez nem rendszeresen történik velem egyébként, csak kétszer láttam eddig ilyet és tuti, hogy nem hallucináltam. Köszi a válaszokat.

2014. febr. 1. 22:47
 1/7 bighorgasz válasza:
ezt kérlek bontsad ki jobban! pontosan mijen volt? Mikor volt? Mennyire volt fényes stb
2014. febr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még mielőtt kikiáltanának atlantiszi fényhordozónak méresd meg a vérnyomásod mag a cukorszintedet.
2014. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyira vicces, de tényleg. Gondolod, hogy 22 évesen a vérnyomásommal van baj? És szerinted nem tudom megkülönböztetni, ha csak a szemem káprázik, vagy valami jelenés félét láttam?
2014. febr. 2. 11:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kettes vagyok.

Én csak puszta jóindulatból írtam,hogy menj orvoshoz nem tudtam,hogy fiatal vagy,de a cukorbetegség bizony fiatal korban nagyon gyakori és zavarhatja a látást is,persze éppúgy láthattál is valamit,ami megmagyarázhatatlan velem is történt ilyesmi pár hete.Azért örülök,hogy vicces voltam,de tényleg.

2014. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehetnek aura színek is. Én is szoktam színeket látni, és mondjuk kéken felvillanó gömböket. Szerintem simán lehetett egy angyal is. :) Lehet, hogy egyszerűen tudatni akarták veled, hogy ott vannak melletted. Talán fel kéne venned velük a kapcsolatot.
2014. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem adták meg az elérhetőségüket. :) Jó is lenne, ha csak úgy hívhatnám az Őrangyalom, főleg amikor pokolian magányosnak érzem magam...
2014. febr. 3. 21:23
 7/7 anonim ***** válasza:
nemtudodom de nekem már volt olyan hogy a kép meg a hang elment utkőzbe utána az utjelző táblának nekimentem de szerencsére10 pec után viszajött
2014. febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!