Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Démonok tudnak betegséget...

Dragonkalo kérdése:

A Démonok tudnak betegséget gyógyítani?

Figyelt kérdés
A lexikonban olvastam,hogy valamelyiknek a gyógyítás is a képessége.Tehát tulajdonképpen meg tudnak gyógyítani egy pl. törött kezet vagy valami genetikai rendellenességet?

2014. febr. 13. 15:49
1 2 3
 11/21 Laylah ***** válasza:
Fődémonoktól bármit lehet kérni, cserébe egy megfelelő fajsúlyú dologért. Tehát gyógyulást is, igen. Örülök, hogy végre egy kérdés, ami olyannak állítja be őket, amilyenek. :)
2014. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
:DD Laylah te már megmutattad nekem a történeted úgy emlékszem:). Köszi,hogy értelmes válasz is kaptam,és az lenne még a kérdésem,hogy valami súlyosabb betegségért mit lehetne adni?
2014. febr. 14. 21:18
 13/21 acelsziv ***** válasza:
100%
Hát értelmet ne ajánlj fel, mert kiröhögnek.
2014. febr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Laylah ***** válasza:
Nincs ilyen szabványrendszer, hogy egy táblázatban összefoglalva meg van adva, hogy miért mi jár. :D Mindegyik mást kér.
2014. febr. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 CyrusRW válasza:
64%
Tud, igen. A SoE-n nagyon sok a téves információ. A Démonok sem jók, ne hogy elhigyjétek, de az angyalok rosszabbak. Alapvetően senki sem gonosz szerintem.
2014. febr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. febr. 16. 12:25
 17/21 Laylah ***** válasza:
15: Valóban, sok téves dolog van az Eridun, mint mindenhol itt is csak féligazságok vannak. Illetve, a fele igaz, csak döntsd el, melyik fele.
2014. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 MissLawliet ***** válasza:

Laylah, CyrusRW!


Mi nem igaz a Démonokkal kapcsolatban, amit az Eridun írnak?

Mi az,hogy Ők sem jók?

Én pont azt tapasztaltam, hogy igenis nagyon jó hozzám az Őrzőm, de tény, hogy rajta kívül más Démonnal még nem volt tapasztalatom, mert nem volt szükségem rá.

Hiszen Ő mindenben segít,vezet, őriz, utat mutat, válaszol minden kérdésemre.

2014. febr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Laylah ***** válasza:
Lawliet, mi már ezt egyszer megbeszéltük.
2014. febr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
"Ez csak egy történet, a valóságalapjáról nincs információm!"
2014. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!