Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudtok valakit Budapesten,...

Tudtok valakit Budapesten, vagy a környékén aki hermetikus vagy tibeti mágiával nagyon magas szinten foglalkozik és fogad "érdeklődőket"?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam rajta elkezdjek-e ilyen embereket keresni. Úgy gondolom most jött el az ideje.

2014. márc. 16. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Keresni lehet. De az igazsag az, hogy aki magas szinten ert hozza, az nem veri ezt nagydobra, hanem eppen forditva. Ok mar megtanultak Hallgatni. Akik meg hirdetik magukat, azok sokat nem ernek.


Ha elersz egy bizonyos szinvonalat, 'veletlenul' megismerkedtek majd. Ha a mestered 'nagyon magas szinten' van, akkor neked legalabb a 'magas szintet' el kell erned.

2014. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Üdv!

Még ha ezzel foglalkoznék, amit megtanultam, és eltudtam érni, senkinek, de ezt szó szerint értsd, SENKINEK nem adnám tovább!

Nem hogy még fogadni embereket, ez nem az a fajta dolog, hogy fogadó órát kell tartani, mint az a kókler kuruzslók csinálják.esetleg halálom közeledtével egy arra alkalmas embernek, továbbadnám az elméleti és gyakorlati tudást, amit tudok.

De csak akkor.

ha ez érdekel, tanulj, kutakodj, aki ebben igazán jártas, nem fog nagyon segíteni, és aki meg pénzért akar majd segíteni utadon, azt olyan messzire kerüld el, amennyire csak tudod.

A végére...de mindez csak akkor áll fenn, ha ez igaz is...mármint amit írtam, ugye tudod.

További szép estét!

2014. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyetértek, hogy aki nagyon amgas szintre jut, azok hallgatnak a tudásukról, és nincsen rá szükségük, hogy reklámozzák. Abban is egyetértek, hogy ha az ideje eljön, akkor "véletlenül" összefutok majd a megfelelő emberekkel akikkel akikkel találkoznunk kell hogy tanuljunk, tapasztalatot szerezzünk egymástól. Mindketten, mert bizony nemcsak a tanítvány tanul az "oktatótól".

Az az idő részemről most jött el, pontosan ezért is írok ide is.


Kettes, értem amiket írsz, de nem kell ennyire elzárkózni szerintem a magas szintű tudás továbbadásától.

Sokaktól hallom ugyanezt amit Te is írtál, de aki tényleg ért a dolgaihoz, az tudja jól mikor adhatja tovább a tudását és mikor nem.


Ami a "fogadóórát" illeti és már láttam pár példát nagyon nagy tudású emberek fogadóórára, csak más misztikus területről (persze itt azért nem TV-n keresztül "gyógyító" emberkékre kell gondolni) szóval azért sosem lehet tudni...


Köszönöm a hozzászólásokat.

Ha bármi eszetekbe jut erről ne habozzatok keresni!

2014. márc. 16. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:

"Fogadoora" - nekem Szepes Maria jutott eszembe, hozza jartak tanitvanyok ... ilyenre celzol ?


Egyebkent, mit tud a mester atadni a tanitvanyanak, ugy konkretabban ? Mit varhat el a tanitvany, peldaul mit ? A tudast nem lehet tolcserrel a fejbe onteni !

Hiszen ma mar mindent le lehet huzni a netrol: videok, eloadasok, foltart, megmagyarazott titkok stb. Eleg hozza angolul tudni. Es gyakorolni kell, rendszeresen, ennyi!

2014. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

fordítsunk egyet a dolgon, mert látom még mindig nem nagyon érted.

a te időd, nem most jött el, csak tudni akarsz dolgokat, amire még nem állsz készen.kiváncsi vagy, arra, amit még nem érthetsz meg.

amint a tudatod feltudná mindezt dolgozni, ott lesz az életedben a lehetőség, de előbb nem.

hiába próbálkozol ilyen meg olyan dolgokkal ezt megsürgetni(mint itt ilyen kérdést kiírni), ettől nem leszel előrébb.

a sors ezt még nem fogja neked megadni, csak a megfelelő időben.

nagyon régen hasonló gondolkodású voltam mint te.

sok minden érdekelt, minden dolognak utána jártam, mindent tudni akartam, de a sors csak azt adta meg, h elméletből ismerjek meg mindent.

soha senkivel nem futottam össze, pedig nagyon akartam.

aztán egy véletlen folytán, találkoztam egy emberrel, aki mindezekből a dolgokból csak egy töredéket mutatott be.

nem hirdeti magát, nincs neki ilyen irodája, úgy van vele, akinek benne van a sorsában h találkozzon vele, az úgy is fog.

én is találkoztam vele.

azt hogy mit mutatott, biztos hogy nem fogom leírni, úgy, mint ahogy senki sem fog semmi ilyen dolgot senkinek elárulni.

vegyél ilyen témájú könyvet, vagy keresgélj, mert szerintem lenne még mit tanulnod.

2014. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!