Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van, aki tényleg ért itt a...

Van, aki tényleg ért itt a fekete mágiához? Segítséget kérnék.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 21:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
miért érdekel ez téged?
2014. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mert szerencsétlen vagyok. Akárhogy próbálok kitörni, saját erőmmel, nem megy. Nem túlzom el, sajnos ez van, amióta élek. És még viszonzatlanul szeretek is valakit. Legalább az egyik problémám megooldódhatna.
2014. ápr. 14. 21:23
 3/22 anonim ***** válasza:
Mágiával nem lehet semmit megoldani!Talpra kell állnod,és tenned azért,hogy a dolgaid rendbejöjjenek.Az élet nem könnyű,de mindig van új lehetőség!Képes vagy arra,hogy rendbe hozd az életed,rajtad áll hogy sikerül-e..Aki pedi azt állítja,hogy mindenféle varázslattal segít neked,az csak kihasznál,és a pénzed akarja..
2014. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha most boldogtalan vagy, kétlem, hogy a mágia boldoggá tenne. Mágiával mágussá lesz az ember. Boldogsággal meg boldoggá.
2014. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Utolsó: annyira szükségem volt most erre... Írjon, aki tényleg tud valami tanácsot adni. Már nem arról, hogy magamtól hogy oldjam meg, meg, hogy mindenből van kiút, stb.
2014. ápr. 14. 23:02
 6/22 anonim ***** válasza:

mivel töröltetted a válaszom, így nem segítek.

de senki nem fog, mert ezen az oldalon nincs olyan ember aki ebben jártas lenne.

2014. ápr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Bocs, de én biztos nem töröltettem a válaszod.
2014. ápr. 14. 23:39
 8/22 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy ha állításod szerint szerencsétlen vagy és viszonzatlanul szerelmes, azon szerinted hogyan tudna segíteni a fekete mágia?


Függetlenül attól, hogy valaki hisz-e benne vagy sem, nem azt értik fekete mágián, amit valaki más ellen használnak ártó szándékkal?

2014. ápr. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem. Kicsit jártasabb vagyok a témában, de sajnos annyira nem, hogy tudjak vele szórakozni. Minden olyan mágia, ami a másik akaratán kívül befolyásolja az életét, az fekete mágia. Ilyen például a szerelmi kötés is. Veszélyes állítólag, de nem érdekel. A fehér mágia pedig a gyógyításról szól állítólag, ennyit tudok. Mivel engem jelenleg az önös érdekeim vezérelnek, ezért írtam, hogy a fekete mágia érdekel. Nem csak a rontás számít fekete mágiának.
2014. ápr. 15. 00:29
 10/22 A kérdező kommentje:
Szerelmi kötést mondjuk nem akarnék. inkább szerencsés szeretnék lenni. A fehér mágia erre meg nem jó. Ennyi.
2014. ápr. 15. 00:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!