Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetsége-e a varázslás?

Lehetsége-e a varázslás?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 19:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Kössz a poénokat ... már hogy ide nem illő szavakat ne mondjak,

biztos sok idő kellett a kitalálásuk hoz.

Izom poénok kacag a vakbelem.

2009. dec. 24. 22:36
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
Örülök, hogy tetszett. Mi meg köszönjük a hülye kérdést :D
2009. dec. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
41%
Aki nem bír normális választ adni minek jön ide? -.-" Én hiszek bennük...hogy,hogy kell azt már nem tudom.
2010. máj. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
31%
Persze, hogy lehet varazsoli, te vagy erre a legmegfelelobb pelda.Sajnos massal nem tudom magyarazni, hogy hogyan keletkezhettek ilyen emberek mint te a hulye kerdeseikkel.
2010. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Kérdezd meg Pottert! Ő majd ad neked egy csokibékát amit majd ha megeszel azt fogod képzelni h tudsz varázsolni!

De most komolyan: mennyit ittál, szívtál vagy mind2 mielőtt ezt kérdezted?

2010. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Szia!

Ahhoz,hogy varázsolni tudj,egy varázsige sikerüljön..ahhoz úgy kell születned..akár hány éves vagy..

És ha az 10000-ből 3-man születnek így.. a varázslást nem lehet eröltetni..gyakorolni..

Azért mondják legtöbben hogy nem lehet varázsolni..mert ők ÁTLAGOK mint a legtöbb ember a földön...

és számukra nagyon nagyon nagyonfurcsa ha valaki pl:tárgyakattud mozgatni..varázslattal..

pedig ha úgy születsz nagyon könnyű..

jah és úgy soha nem fogsz tudni varázsolni ha Pl azt mondod : "abraka dabra csiribá csiribú emelkedjen fel a váza" meg úgy sem lehet mint PL:Harry Potterben..varázspálcával hadónászni és közben mondani a varázsigét....ez így nem fog menni az tutkó még ha beletartozol a 3 rendkívülibe..hanem ahhoz nagyon nagyon nagy koncentrállás kell és nem kell sem varázspálca..sem varázsige..csupána puszta akaratod koncentrállásod ...attol függ mennyi idős vagy..nekem egészen pici koromba(kb 7-9 éves sehettem)nagyon kellt koncentrálni ahhoz is hogy egy papírgalacsint megmozgassak egy kicsit..ahogy nőttem egyre könnyeben ment minden nem kellet annyira beleszakadni a koncentrálásba..ha egyszer sikerül..akkor már könyeb..mert elhiszi az agyad hogy egy temészetfeletti ember vagy gyerek...vagy :)

Ki lehet próbálni ha 18 év alatt vagy és úgy próbállod ki akkor még nem késő..

Ha esetleg sikerülne..akkor íjr jaah és akk ÜDV A "CSAPATBAN":) Remélem Segítettem :)

Puszi:

26/L

2011. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
26 éves embertől sem hallottam még ekkora badarságot, gondolhatok itt az egész mondanivalódra, kedves előttem szóló vagy a "hadónászni" szóra is akár.. Mielőtt elkezdesz ostobaságokat terjeszteni, legalább tanulj meg helyesen írni, hogy legyen 10000-ből 3, aki komolyan vesz... (Többre ne számíts, ők ott voltak az 5.-es fizika órán...)
2011. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Jó lenne ha lenne varázslás de még nem tudom biztosan eldönteni hogy van -e
2012. márc. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

3 év eltelte után válaszolok:


De lehetséges.. Abraka-Dabra bolond vagy!

Hoppsz :D és bevált :D

2012. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nos igen is létezik VARÁZSLÁS mármint úgy ahogy leírták.:)

10000-ből 3 kb.:D

én is csináltam már sok "hülyeséget" amit nem tudtam meg magyarázni.:D

és igen is akaraterő kell és türelem.:D

és majd ha benned van ez az "erő" akkor akárhány éves vagy rá fogsz jönni.:DD

14/L

2012. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!