Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mivel lehet ezt magyarazni? A...

Mivel lehet ezt magyarazni? A keresztenyeknek igazuk van?

Figyelt kérdés
Egy ismerosom okkult dolgokkal, spiritualis gyogyitassal foglalkozott, majd megtert es elfogadta Jezust, hivo kereszteny lett. Egy templomban egy pap imadkozott erte, szabadito imat mondott, mivel az okkult dolgokat a keresztenyseg a gonoszhoz koti. Majd elmentek bezartak a templomot es elmentek. masnap mikor valamiert bementek abba a templomba, a templomnak az a resze ahol a szbadito ima zajlott tele volt legyekkel, mindent elleptek, retegesen volt a legy a szonyegen, a padokon is. Azt mondjak, hogy Belzebub a legyek ura. Abban a templomban nem lehet kinyitani az ablakokat, egy ajto van es az is zarva volt. annyi legy nem mehetett be es minek is ment volna? Ez olyan furcsa. Mivel lehet magyarazni? ti mit tudtok errol? Ez nem igazolja azt, hogy az okkult dolgokkal talan megsem ajanlatos foglalkozni es hogy a keresztenyeknek igaza van?

2014. ápr. 28. 08:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
vagy talán lepetéztek benn a legyek, aztán valami odavonzotta őket, de egyébként kis réseken is be tudnak jutni, utálatosak, nekem is itt a szúnyogháló az ablakomon, mégis sokszor átjutnak valahogy... másrészt nem értem az összefüggést sem. tehát ő okkultizmussal foglalkozott, ami wicca, nem sátánizmus, tehát ha felszabadították, akkor mi köze lett hirtelen belzebubnak az egészhez?
2014. ápr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha ősz volt, vagy nyár vége, akkor talán magyarázható azzal, hogy a legyek ilyenkor igyekeznek védett, sötétebb helyen megbújni.Tömegesen is akár.Lehet, hogy nappal nem mutatkoztak, berepültek, mikor nyitva volt az ajtó és elbújtak.Aztán előjöttek később.Nálunk a kertes házunk padlásán bújtak meg mindig, mikor már érezték, hogy jön a rossz idő.Tömegével bújtak meg a padláson kiterített ponyva alatt.Hogy mikor bújtak be rejtély, mivel a padlás kis ablakai mindig be voltak tömve,az ajtó meg nem sűrűn volt nyitva.
2014. ápr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
82%

"Mivel lehet ezt magyarazni? A keresztenyeknek igazuk van?"


Nincsen, mért lenne? Amit leírtál, elmetrükk, és ennyi erővel hihetsz a dzsedikben is.

2014. ápr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Ez alapján szerintem a buddhistáknak van igazuk. És te tévedsz.
2014. ápr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Igazuk van a keresztényeknek, igazuk van az okkultistáknak. Meg igazad van neked is, mert hiszed a legyeket. (Hányat láttál személyesen belölük?)
2014. ápr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Jézus Krisztus is spirituális gyógyító volt!


Csaxólok!


És a legyekből való ilyettén következtetések levonása az nem okkultizmus? :DDDDDDD

2014. ápr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ez telen volt, minusz fok volt a templomban is futes hianya miatt. Ott voltam, lattam. Ha nem lattam volna akkor azt mondanam, hogy hazugsag. De annyi legy volt, hogy szinte bokaig lehetett volna jarni bennuk. Eletemben nem lattam osszesen annyi legyet, mint ott akkor. Sok okkult dologgal foglalkoztak, azok mellett spiritualis gyogyitassal is meg energiakkal is. Szabadito ima azert kellett, hogy "elvagjak" a koteleket Satan es kozottuk, mert volt kozuk satanizmushoz is.
2014. ápr. 28. 11:01
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Nalunk is lett egyik reggelre rengeteg legy a furdoszobaba a kad meg a wc korul, akkor?????? Mi legyen, hivjak papot?
2014. ápr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Es akkor igy jon ide Belzebub, aki a legyek ura a szojarasban.
2014. ápr. 28. 11:03
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Milyen okkult dolgokra gondolsz?
2014. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!