Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van ilyen szimbólum? Ha igen,...

Van ilyen szimbólum? Ha igen, hogy néz ki? Mit akarhatott vele?

Figyelt kérdés

Egyszer egy netről ismert fiú akivel tetszettünk egymásnak és egy okkultizmussal foglalkozó oldalon "találkoztunk" küldött nekem egy képet egy szimbólumról (fiú+lány szimbólum meg valami kereszt szerűség volt) és mondta hogyha ezt mindig magamnál tartom akkor szerencsét hoz, "bevonzom' majd az embereket, tetszeni fogok nekik. Azt mondta rakjam olyan helyre ahol közel van hozzám, magamnál tudom tartani.


Már nem emlékszem pontosan a szimbólum kinézetére..

Azt hiszem volt benne kör meg kereszt szerűség...

Nem tudom már sehonnan sem előszedni.


Valaki tudja mi lehet?



2014. máj. 29. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez?

[link]

2014. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, csak ehhez hasonló. (kereszt + kör, tehát inkább a női szimbólumra hasonlít-kicsit hülyén fogalmaztam)
2014. máj. 29. 19:56
 3/6 A kérdező kommentje:
Fehér háttér volt, a szimbólum fekete volt és kicsit régiesen nézett ki, talán valami kelta eredetű dolog lehetett..
2014. máj. 29. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy Ankh kereszt?

Kép: [link]

2014. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem az. :( Az Ankh keresztet pedig ismerem, arra emlékeznék.
2014. máj. 29. 23:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez nagyon úgy néz ki, csak arról a dologról a tetején nem vagyok biztos. [link]
2014. máj. 29. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!